Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Antje Wopkes HOOGMA
1783 - 1831 (48 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Antje Arjens VAN BALEN
1834-
Antje Arjens VAN BALEN
G:
18 jul 1834
Rauwerderhem(Friesland)
Jeltje Arjens VAN BALEN
1836-1838
Jeltje Arjens VAN BALEN
G:
11 apr 1836
Rauwerderhem(Friesland)
O:
09 jun 1838
Rauwerderhem(Friesland)
Sytske Arjens VAN BALEN
1837-
Sytske Arjens VAN BALEN
G:
02 Okt 1837
Rauwerderhem(Friesland)
Auke HOEKSTRA
1869-
Auke HOEKSTRA
G:
29 mrt 1869
Rauwerderhem(Friesland)
Tjitske LEISTRA
1871-
Tjitske LEISTRA
G:
28 dec 1871
Wytgaard(Friesland)
Arjen HOEKSTRA
1870-
Arjen HOEKSTRA
G:
29 jul 1870
Rauwerderhem(Friesland)
Tjitske TERPSTRA
1871-
Tjitske TERPSTRA
G:
26 mrt 1871
Leeuwarderadeel(Friesland)
Tjalling HOEKSTRA
1872-1877
Tjalling HOEKSTRA
G:
25 aug 1872
Rauwerderhem(Friesland)
O:
25 aug 1877
Rauwerderhem(Friesland)
Arnoldus HOEKSTRA
1874-
Arnoldus HOEKSTRA
G:
26 jun 1874
Rauwerderhem(Friesland)
Feikjen HOEKSTRA
1875-1877
Feikjen HOEKSTRA
G:
31 aug 1875
Rauwerderhem(Friesland)
O:
15 apr 1877
Rauwerderhem(Friesland)
Anne HOEKSTRA
1876-
Anne HOEKSTRA
G:
01 dec 1876
Rauwerderhem(Friesland)
Sytske ROMKES
1883-
Sytske ROMKES
G:
16 mei 1883
Idaarderadeel(Friesland)
Tjalling HOEKSTRA
1878-
Tjalling HOEKSTRA
G:
16 dec 1878
Rauwerderhem(Friesland)
Ymkje VLIEGENDEHOND
1883-
Ymkje VLIEGENDEHOND
G:
14 feb 1883
Leeuwarderadeel(Friesland)
Feike HOEKSTRA
1881-
Feike HOEKSTRA
G:
12 Okt 1881
Rauwerderhem(Friesland)
Tjitske SCHAAFSMA
1880-
Tjitske SCHAAFSMA
G:
19 jan 1880
Baarderadeel(Friesland)
Dirk HOEKSTRA
1882-
Dirk HOEKSTRA
G:
15 dec 1882
Rauwerderhem(Friesland)
Gerrit HOEKSTRA
1884-
Gerrit HOEKSTRA
G:
23 mrt 1884
Rauwerderhem(Friesland)
Jeltje Arjens VAN BALEN
1839-1907
Jeltje Arjens VAN BALEN
G:
04 sep 1839
Rauwerderhem(Friesland)
O:
03 jun 1907
Rauwerderhem(Friesland)
Thijs Aukes HOEKSTRA
1840-1902
Thijs Aukes HOEKSTRA
G:
09 mrt 1840
Rauwerderhem(Friesland)
O:
10 mrt 1902
Rauwerderhem(Friesland)
Arjen VAN BALEN
1867-1916
Arjen VAN BALEN
G:
06 jan 1867
Rauwerderhem(Friesland)
O:
10 dec 1916
Rauwerderhem(Friesland)
Jan VAN BALEN
1869-
Jan VAN BALEN
G:
15 apr 1869
Rauwerderhem(Friesland)
Antje VAN BALEN
1871-1929
Antje VAN BALEN
G:
28 apr 1871
Rauwerderhem(Friesland)
O:
22 mei 1929
Rauwerderhem(Friesland)
Gellandtje VAN BALEN
1873-
Gellandtje VAN BALEN
G:
21 apr 1873
Rauwerderhem(Friesland)
Doeke SCHAAFSMA
1874-
Doeke SCHAAFSMA
G:
13 dec 1874
Baarderadeel(Friesland)
Pieter VAN BALEN
1875-1935
Pieter VAN BALEN
G:
31 aug 1875
Rauwerderhem(Friesland)
O:
12 Okt 1935
Rauwerderhem(Friesland)
Berendina VAN HAM
1874-1934
Berendina VAN HAM
G:
11 mrt 1874
Utingeradeel(Friesland)
O:
07 jun 1934
Leeuwarden(Friesland)
Arnoldus VAN BALEN
1841-1910
Arnoldus VAN BALEN
G:
29 jun 1841
Rauwerderhem(Friesland)
O:
08 feb 1910
Rauwerderhem(Friesland)
Murkje POSTMA
1839-1909
Murkje POSTMA
G:
22 jun 1839
Idaarderadeel(Friesland)
O:
31 dec 1909
Rauwerderhem(Friesland)
Jouke BIJLSMA
1872-
Jouke BIJLSMA
G:
12 feb 1872
Rauwerderhem(Friesland)
Arjen BIJLSMA
1875-
Arjen BIJLSMA
G:
07 aug 1875
Rauwerderhem(Friesland)
Doekele BIJLSMA
1877-
Doekele BIJLSMA
G:
26 mrt 1877
Rauwerderhem(Friesland)
Antje BOVENGA
1877-
Antje BOVENGA
G:
25 mrt 1877
Idaarderadeel(Friesland)
Antje BIJLSMA
1882-1913
Antje BIJLSMA
G:
17 jan 1882
Rauwerderhem(Friesland)
O:
20 nov 1913
Rauwerderhem(Friesland)
Hendrik DE JONG
1879-1921
Hendrik DE JONG
G:
03 mrt 1879
Baarderadeel(Friesland)
O:
26 jun 1921
Rauwerderhem(Friesland)
Reintje Arjens VAN BALEN
1844-1939
Reintje Arjens VAN BALEN
G:
16 jun 1844
Rauwerderhem(Friesland)
O:
27 feb 1939
Leeuwarden(Friesland)
Gerrit BIJLSMA
1837-1914
Gerrit BIJLSMA
G:
06 sep 1837
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
20 mei 1914
Rauwerderhem(Friesland)
Mathijs ALTENBURG
1873-
Mathijs ALTENBURG
G:
26 feb 1873
Rauwerderhem(Friesland)
Elisabeth DE BOER
Antje ALTENBURG
1874-
Antje ALTENBURG
G:
06 mrt 1874
Rauwerderhem(Friesland)
Sjoerd Sjoerds BIJLSMA
1864-
Sjoerd Sjoerds BIJLSMA
G:
04 aug 1864
Leeuwarderadeel(Friesland)
Jacobus ALTENBURG
1878-1912
Jacobus ALTENBURG
G:
19 dec 1878
Baarderadeel(Friesland)
O:
13 aug 1912
Leeuwarden(Friesland)
Wiebrig BOOTSMA
1868-1911
Wiebrig BOOTSMA
G:
10 sep 1868
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
01 jun 1911
Baarderadeel(Friesland)
Wopkjen Arjens VAN BALEN
1847-1921
Wopkjen Arjens VAN BALEN
G:
21 feb 1847
Rauwerderhem(Friesland)
O:
21 feb 1921
Baarderadeel(Friesland)
Jacobus ALTENBURG
1847-1878
Jacobus ALTENBURG
G:
11 apr 1847
Baarderadeel(Friesland)
O:
11 jul 1878
Baarderadeel(Friesland)
Arjen Arnoldus VAN BALEN
1804-1860
Arjen Arnoldus VAN BALEN
D:
21 mrt 1804
Irnsum(Friesland)
O:
30 sep 1860
Rauwerderhem(Friesland)
Anna Rintjes DAMSMA
1805-1883
Anna Rintjes DAMSMA
G:
14 dec 1805
Wytgaard(Friesland)
O:
3 feb 1883
Rauwerderhem(Friesland)
Dirk VAN DER MEULEN
1856-
Dirk VAN DER MEULEN
G:
22 jul 1856
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN DER MEULEN
1858-
Petrus VAN DER MEULEN
G:
29 mrt 1858
Rauwerderhem(Friesland)
Jantje Jisks VAN DER MEULEN
1861-1861
Jantje Jisks VAN DER MEULEN
G:
31 aug 1861
Rauwerderhem(Friesland)
O:
13 sep 1861
Rauwerderhem(Friesland)
Johanna VAN DER MEULEN
1862-
Johanna VAN DER MEULEN
G:
25 dec 1862
Rauwerderhem(Friesland)
Antje VAN DER MECHE
1828-1864
Antje VAN DER MECHE
G:
1 dec 1828
Rauwerderhem(Friesland)
O:
21 jul 1864
Rauwerderhem(Friesland)
Isk Dirks VAN DER MEULEN
1812-1882
Isk Dirks VAN DER MEULEN
G:
12 aug 1812
Rauwerderhem(Friesland)
O:
21 Okt 1882
Leeuwarden(Friesland)
Cecilia VAN DER MECHE
1864-
Cecilia VAN DER MECHE
G:
8 jun 1864
Rauwerderhem(Friesland)
Wilhelm SCHMITZ
Paulus VAN MECHE
1868-
Paulus VAN MECHE
G:
23 nov 1868
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus Stephanus VAN MECHE
1868-1871
Petrus Stephanus VAN MECHE
G:
26 dec 1868
Rauwerderhem(Friesland)
O:
17 Okt 1871
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN DER MECHE
1830-
Petrus VAN DER MECHE
G:
26 jul 1830
Rauwerderhem(Friesland)
Anna Catharina VINKEN
1824-
Anna Catharina VINKEN
G:
08 jan 1824
Leeuwarden(Friesland)
Klaaske VAN DER MECHE
1831-1834
Klaaske VAN DER MECHE
G:
4 nov 1831
Rauwerderhem(Friesland)
O:
2 dec 1834
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN DER MECHE
1859-1859
Petrus VAN DER MECHE
G:
18 Mei 1859
Rauwerderhem(Friesland)
O:
25 jul 1859
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN DER MECHE
1862-
Petrus VAN DER MECHE
G:
13 dec 1862
Rauwerderhem(Friesland)
Cililia VAN DER MECHE
1868-
Cililia VAN DER MECHE
G:
5 apr 1868
Rauwerderhem(Friesland)
Catharina Maria VAN DER MECHE
1871-1938
Catharina Maria VAN DER MECHE
G:
17 Mei 1871
Rauwerderhem(Friesland)
O:
8 mrt 1938
Rauwerderhem(Friesland)
Christiaan VAN DER MECHE
1833-1927
Christiaan VAN DER MECHE
G:
27 mei 1833
Rauwerderhem(Friesland)
O:
30 mrt 1927
Rauwerderhem(Friesland)
Alagonda Maria VAN DER BEEK
1827-1900
Alagonda Maria VAN DER BEEK
G:
3 nov 1827
Groningen(Groningen)
O:
9 apr 1900
Rauwerderhem(Friesland)
Catharina VAN DER MECHE
1834-1918
Catharina VAN DER MECHE
G:
7 sep 1834
Rauwerderhem(Friesland)
O:
18 sep 1918
Rauwerderhem(Friesland)
Sytske VAN MECHE
1863-
Sytske VAN MECHE
G:
27 mrt 1863
Rauwerderhem(Friesland)
Aafke VAN MECHE
1865-
Aafke VAN MECHE
G:
7 apr 1865
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN MECHE
1867-
Petrus VAN MECHE
G:
3 apr 1867
Rauwerderhem(Friesland)
Jantje VAN MECHE
1870-
Jantje VAN MECHE
G:
9 mrt 1870
Rauwerderhem(Friesland)
Johanna VAN MECHE
1871-
Johanna VAN MECHE
G:
5 jun 1871
Leeuwarderadeel(Friesland)
Anthonius VAN DER MECHE
1874-1953
Anthonius VAN DER MECHE
G:
19 apr 1874
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
23 Mei 1953
Elizabeth KRUIS
1876-1907
Elizabeth KRUIS
G:
15 mrt 1876
AEngwirden(Friesland)
O:
10 jul 1907
Schoterland(nu Heerenveen)(Friesland)
Catharina SCHAAFSMA
1882-
Catharina SCHAAFSMA
G:
2 mrt 1882
Wateren(Drenthe)
Catharina VAN DER MECHE
1878-1954
Catharina VAN DER MECHE
G:
7 Okt 1878
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
11 aug 1954
Hermanus Petrus VAN DER MECHE
1836-1908
Hermanus Petrus VAN DER MECHE
G:
21 mrt 1836
Rauwerderhem(Friesland)
O:
10 Okt 1908
Schoterland(nu Heerenveen)(Friesland)
Sibbeltje Ates VAN DER ZEE
1835-
Sibbeltje Ates VAN DER ZEE
G:
2 mrt 1835
Leeuwarderadeel(Friesland)
Arnoldus VAN DER MECHE
1837-1838
Arnoldus VAN DER MECHE
G:
17 jul 1837
Rauwerderhem(Friesland)
O:
17 Mei 1838
Rauwerderhem(Friesland)
Anna Cecilia VAN DER VEEN
ca. 1868-
Anna Cecilia VAN DER VEEN
G:
ca. 1868
Zwolle(Overijssel)
Paulus Jacobus SCHEERDER
ca. 1869-
Paulus Jacobus SCHEERDER
G:
ca. 1869
Amsterdam(Noord Holland)
Maria Catharina VAN DER VEEN
ca. 1870-
Maria Catharina VAN DER VEEN
G:
ca. 1870
Amsterdam(Noord Holland)
Johannes Lodewijk Franciscus EIGENDORP
ca. 1869-
Johannes Lodewijk Franciscus EIGENDORP
G:
ca. 1869
Amsterdam(Noord Holland)
Klaaske VAN DER MECHE
1838-
Klaaske VAN DER MECHE
G:
13 Okt 1838
Rauwerderhem(Friesland)
Johannes Machiel VAN DER VEEN
Arnoldus VAN DER MECHE
1840-1930
Arnoldus VAN DER MECHE
G:
19 mrt 1840
Rauwerderhem(Friesland)
O:
19 nov 1930
Sneek(Friesland)
Sytske Arnoldus VAN BALEN
1805-1886
Sytske Arnoldus VAN BALEN
D:
02 apr 1805
Irnsum(Friesland)
O:
26 jun 1886
Rauwerderhem(Friesland)
Petrus VAN DER MECHE
ca. 1783-1859
Petrus VAN DER MECHE
G:
ca. 1783
Deventer(Overijssel)
O:
23 Okt 1859
Rauwerderhem(Friesland)
Yge DAMSMA
1866-
Yge DAMSMA
G:
16 sep 1866
Idaarderadeel(Friesland)
Jildert DAMSMA
1868-1945
Jildert DAMSMA
G:
20 dec 1868
Leeuwarden(Friesland)
O:
2 jun 1945
Leeuwarden(Friesland)
Elisabeth LUBACH
1869-1923
Elisabeth LUBACH
G:
29 jan 1869
Leeuwarden(Friesland)
O:
26 Okt 1923
Leeuwarden(Friesland)
Nikolaas DAMSMA
1870-1939
Nikolaas DAMSMA
G:
7 nov 1870
Leeuwarden(Friesland)
O:
11 Okt 1939
Leeuwarden(Friesland)
Johanna DE HAAN
1870-1935
Johanna DE HAAN
G:
20 aug 1870
Leeuwarden(Friesland)
O:
29 nov 1935
Leeuwarden(Friesland)
Rintje Yges DAMSMA
1833-1873
Rintje Yges DAMSMA
G:
6 apr 1833
Idaarderadeel(Friesland)
O:
22 nov 1873
Leeuwarden(Friesland)
Akke DE RIJK
1841-1902
Akke DE RIJK
G:
30 jan 1841
Idaarderadeel(Friesland)
O:
23 Okt 1902
Leeuwarden(Friesland)
Antje Yges DAMSMA
1835-1839
Antje Yges DAMSMA
G:
15 aug 1835
Idaarderadeel(Friesland)
O:
11 Okt 1839
Idaarderadeel(Friesland)
Pieter MEINDERS
1864-1945
Pieter MEINDERS
G:
1864
O:
1945
Yge MEINDERTS
1865-1939
Yge MEINDERTS
G:
9 dec 1865
Idaarderadeel(Friesland)
O:
26 Okt 1939
Idaarderadeel(Friesland)
Durk MEINDERTS
1867-1902
Durk MEINDERTS
G:
4 dec 1867
Idaarderadeel(Friesland)
O:
18 apr 1902
Sneek(Friesland)
Dirkje LAAGLAND
1871-1933
Dirkje LAAGLAND
G:
28 mrt 1871
Schoterland(nu Heerenveen)(Friesland)
O:
16 jul 1933
Leeuwarden(Friesland)
Rintje MEINDERTS
1871-
Rintje MEINDERTS
G:
2 Okt 1871
Idaarderadeel(Friesland)
Dirkje MEINDERTS
1873-1931
Dirkje MEINDERTS
G:
25 sep 1873
Idaarderadeel(Friesland)
O:
29 jul 1931
Wytgaard(Friesland)
Durk BIJLSMA
1865-1936
Durk BIJLSMA
G:
23 dec 1865
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
27 apr 1936
Leeuwarderadeel(Friesland)
Dina MEINDERTS
1876-1893
Dina MEINDERTS
G:
16 apr 1876
Idaarderadeel(Friesland)
O:
1 jun 1893
Idaarderadeel(Friesland)
Antje MEINDERTS
1879-
Antje MEINDERTS
G:
28 aug 1879
Idaarderadeel(Friesland)
Sybren VAN DER MEER
1879-1912
Sybren VAN DER MEER
G:
1 nov 1879
Idaarderadeel(Friesland)
O:
26 sep 1912
Idaarderadeel(Friesland)
Kornelis MEINDERTS
1883-
Kornelis MEINDERTS
G:
2 jan 1883
Idaarderadeel(Friesland)
Tietje Wilhelmina HOEKSTRA
1888-
Tietje Wilhelmina HOEKSTRA
G:
31 aug 1888
Leeuwarderadeel(Friesland)
Jeltje Yges DAMSMA
1837-1933
Jeltje Yges DAMSMA
G:
11 jul 1837
Idaarderadeel(Friesland)
O:
13 dec 1933
Idaarderadeel(Friesland)
Hendrik Pieters MEINDERS
1840-1907
Hendrik Pieters MEINDERS
G:
13 jul 1840
Idaarderadeel(Friesland)
O:
24 Okt 1907
Idaarderadeel(Friesland)
Sytske Arnoldus DAMSMA
1872-1877
Sytske Arnoldus DAMSMA
G:
4 aug 1872
Idaarderadeel(Friesland)
O:
22 jul 1877
Idaarderadeel(Friesland)
Yge Arnoldus DAMSMA
1874-1875
Yge Arnoldus DAMSMA
G:
22 jul 1874
Idaarderadeel(Friesland)
O:
3 jul 1875
Idaarderadeel(Friesland)
Klaaske Arnoldus DAMSMA
1876-1877
Klaaske Arnoldus DAMSMA
G:
24 aug 1876
Idaarderadeel(Friesland)
O:
18 feb 1877
Idaarderadeel(Friesland)
Arnoldus Yges DAMSMA
1839-1909
Arnoldus Yges DAMSMA
G:
1 aug 1839
Idaarderadeel(Friesland)
O:
10 aug 1909
Idaarderadeel(Friesland)
Nieske BOVINGA
1837-1888
Nieske BOVINGA
G:
6 Mei 1837
Idaarderadeel(Friesland)
O:
15 feb 1888
Idaarderadeel(Friesland)
Antje SCHAAFSMA
1843-1920
Antje SCHAAFSMA
G:
19 feb 1843
Menaldumadeel(Friesland)
O:
12 dec 1920
Idaarderadeel(Friesland)
Jan Yges DAMSMA
1841-1916
Jan Yges DAMSMA
G:
10 jul 1841
Idaarderadeel(Friesland)
O:
15 dec 1916
Leeuwarderadeel(Friesland)
Sytske BOVINGA
1840-1871
Sytske BOVINGA
G:
24 jun 1840
Idaarderadeel(Friesland)
O:
17 jul 1871
Idaarderadeel(Friesland)
Rimke DAMSMA
1881-
Rimke DAMSMA
G:
10 jan 1881
Leeuwarderadeel(Friesland)
Yge DAMSMA
1882-
Yge DAMSMA
G:
19 Okt 1882
Leeuwarderadeel(Friesland)
Paulusje Sjoukes VAN DER ZEE
1840-1923
Paulusje Sjoukes VAN DER ZEE
G:
9 mrt 1840
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
4 jun 1923
Leeuwarderadeel(Friesland)
Levenloos kind DAMSMA
-1870
Levenloos kind DAMSMA
O:
12 jun 1870
Idaarderadeel(Friesland)
Antje DAMSMA
1871-
Antje DAMSMA
G:
20 Okt 1871
Idaarderadeel(Friesland)
Levenloos kind DAMSMA
-1872
Levenloos kind DAMSMA
O:
5 Okt 1872
Idaarderadeel(Friesland)
Levenloos kind DAMSMA
-1874
Levenloos kind DAMSMA
O:
20 Okt 1874
Idaarderadeel(Friesland)
Antje DAMSMA
1880-1880
Antje DAMSMA
G:
27 mrt 1880
Rauwerderhem(Friesland)
O:
11 apr 1880
Rauwerderhem(Friesland)
Anne Yges DAMSMA
1844-1935
Anne Yges DAMSMA
G:
2 feb 1844
Idaarderadeel(Friesland)
O:
23 jan 1935
Rauwerderhem(Friesland)
Grietje Aukes KAMSTRA
1844-1886
Grietje Aukes KAMSTRA
G:
16 feb 1844
Idaarderadeel(Friesland)
O:
12 jun 1886
Rauwerderhem(Friesland)
Anna DAMSMA
1895-
Anna DAMSMA
G:
30 Mei 1895
Rauwerderhem(Friesland)
Tjebbe WIERDSMA
1895-
Tjebbe WIERDSMA
G:
28 Mei 1895
Lemsterland(Friesland)
Klaaske VAN DER WEIDE
1854-1930
Klaaske VAN DER WEIDE
G:
20 sep 1854
Rauwerderhem(Friesland)
O:
28 jul 1930
Rauwerderhem(Friesland)
Antje Yges DAMSMA
1846-1918
Antje Yges DAMSMA
G:
3 jul 1846
Idaarderadeel(Friesland)
O:
4 sep 1918
Leeuwarden(Friesland)
Sytske Yges DAMSMA
1850-1919
Sytske Yges DAMSMA
G:
2 feb 1850
Idaarderadeel(Friesland)
O:
8 nov 1919
Leeuwarden(Friesland)
Klaaske Arnoldus VAN BALEN
1806-1883
Klaaske Arnoldus VAN BALEN
D:
28 nov 1806
Irnsum(Friesland)
O:
3 jun 1883
Leeuwarden(Friesland)
Yge Rintjes DAMSMA
1807-1878
Yge Rintjes DAMSMA
G:
4 Mei 1807
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
25 sep 1878
Idaarderadeel(Friesland)
Wopke Arnoldus VAN BALEN
1808-1846
Wopke Arnoldus VAN BALEN
D:
15 Mei 1808
Irnsum(Friesland)
O:
23 mrt 1846
Rauwerderhem(Friesland)
Sjoerd Arnoldus VAN BALEN
1809-1869
Sjoerd Arnoldus VAN BALEN
D:
18 nov 1809
Irnsum(Friesland)
O:
3 mrt 1869
Rauwerderhem(Friesland)
Sybren Arnoldus VAN BALEN
1813-1871
Sybren Arnoldus VAN BALEN
G:
27 feb 1813
Rauwerderhem(Friesland)
O:
14 aug 1871
Idaarderadeel(Friesland)
Rinske Arnoldus VAN BALEN
1814-
Rinske Arnoldus VAN BALEN
G:
23 jul 1814
Rauwerderhem(Friesland)
Dinglum Arnoldus VAN BALEN
1817-
Dinglum Arnoldus VAN BALEN
G:
3 aug 1817
Rauwerderhem(Friesland)
Trijntje Arnoldus VAN BALEN
1820-
Trijntje Arnoldus VAN BALEN
G:
20 mrt 1820
Rauwerderhem(Friesland)
Antje Wopkes HOOGMA
1783-1831
Antje Wopkes HOOGMA
G:
1783
O:
2 Mei 1831
Irnsum(Friesland)
Arnoldus Arjens VAN BALEN
1776-1823
Arnoldus Arjens VAN BALEN
G:
1776
Wartena(Friesland)
O:
07 jul 1823
Irnsum(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen