Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Hylkje Idses JONKMAN
ca. 1758 - 1826 (~ 68 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Froukje Tjebbes WITTEVEEN
1835-1837
Froukje Tjebbes WITTEVEEN
G:
07 feb 1835
Wonseradeel(Friesland)
O:
23 mrt 1837
Wonseradeel(Friesland)
Sieuwke Tjebbes WITTEVEEN
1837-1919
Sieuwke Tjebbes WITTEVEEN
G:
21 feb 1837
Wonseradeel(Friesland)
O:
23 jun 1919
Heerhugowaard(Noord Holland)
Lieuwe Lieuwes VAN DER MEULEN
1828-1916
Lieuwe Lieuwes VAN DER MEULEN
G:
31 mrt 1828
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
27 feb 1916
Gorssel(Gelderland)
Froukjen Tjebbes WITTEVEEN
1838-1844
Froukjen Tjebbes WITTEVEEN
G:
10 nov 1838
Wonseradeel(Friesland)
O:
02 jun 1844
Wonseradeel(Friesland)
Jozeph Tjebbes WITTEVEEN
1840-1840
Jozeph Tjebbes WITTEVEEN
G:
9 sep 1840
Wonseradeel(Friesland)
O:
30 dec 1840
Wonseradeel(Friesland)
Anna Tjebbes WITTEVEEN
1842-1920
Anna Tjebbes WITTEVEEN
G:
01 nov 1842
Wonseradeel(Friesland)
O:
16 aug 1920
Sneek(Friesland)
Yette FLAPPER
1835-1901
Yette FLAPPER
G:
19 jul 1835
Wonseradeel(Friesland)
O:
02 Mei 1901
Sneek(Friesland)
Tjebbe Josephs WITTEVEEN
1813-1862
Tjebbe Josephs WITTEVEEN
G:
25 apr 1813
Haskerland(Friesland)
O:
06 Mei 1862
Wonseradeel(Friesland)
Trijntje SIEMONSMA
1813-1843
Trijntje SIEMONSMA
G:
28 mrt 1813
Wonseradeel(Friesland)
O:
01 apr 1843
Wonseradeel(Friesland)
Jozeph Tjebbes WITTEVEEN
1845-1866
Jozeph Tjebbes WITTEVEEN
G:
12 mrt 1845
Wonseradeel(Friesland)
O:
07 feb 1866
Wonseradeel(Friesland)
Yette Tjebbes WITTEVEEN
1846-1939
Yette Tjebbes WITTEVEEN
G:
22 dec 1846
Wonseradeel(Friesland)
O:
24 apr 1939
Wonseradeel(Friesland)
Froukjen Tjebbes WITTEVEEN
1850-1855
Froukjen Tjebbes WITTEVEEN
G:
28 nov 1850
Wonseradeel(Friesland)
O:
25 sep 1855
Wonseradeel(Friesland)
Elisabeth Yettes FLAPPER
1811-1876
Elisabeth Yettes FLAPPER
D:
12 jan 1811
Bolsward(Friesland)
O:
15 dec 1876
Wonseradeel(Friesland)
Akke Jarigs SYMONSMA
1839-1862
Akke Jarigs SYMONSMA
G:
09 jan 1839
Wonseradeel(Friesland)
O:
11 Mei 1862
Wonseradeel(Friesland)
Pieter Reins MINNEMA
1837-1904
Pieter Reins MINNEMA
G:
16 feb 1837
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
12 mrt 1904
Dusseldorf(Duitsland)
Froukjen Jarigs SYMONSMA
1841-1915
Froukjen Jarigs SYMONSMA
G:
8 jan 1841
Wonseradeel(Friesland)
O:
8 Okt 1915
Joure(Friesland)
Sjieuwke Jarings SIEMONSMA
1842-1912
Sjieuwke Jarings SIEMONSMA
G:
23 aug 1842
Greonterp(Friesland)
O:
18 dec 1912
Irnsum(Friesland)
Jan Tjittes DE WOLFF
1841-1908
Jan Tjittes DE WOLFF
G:
11 Mei 1841
Abbega(Friesland)
O:
7 jan 1908
Irnsum(Friesland)
Jozeph Jarings SYMONSMA
1844-1931
Jozeph Jarings SYMONSMA
G:
7 feb 1844
Wonseradeel(Friesland)
O:
7 mrt 1931
Sint Nicolaasga(Friesland)
Catharina DIJKSTRA
1851-1884
Catharina DIJKSTRA
G:
23 nov 1851
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
28 mrt 1884
Wonseradeel(Friesland)
Pietertje Folkerts ZIJLSTRA
1852-1905
Pietertje Folkerts ZIJLSTRA
G:
29 mrt 1852
Haskerland(Friesland)
O:
28 sep 1905
Wonseradeel(Friesland)
Marijke Josephs WITTEVEEN
1814-1897
Marijke Josephs WITTEVEEN
G:
19 jun 1814
Snikzwaag(Friesland)
O:
19 apr 1897
Snikzwaag(Friesland)
Jarig Thomas SYMONSMA
1810-1845
Jarig Thomas SYMONSMA
D:
24 Mei 1810
Greonterp(Friesland)
O:
25 Okt 1845
Greonterp(Friesland)
Jarig Tjittes HUITEMA
1851-1936
Jarig Tjittes HUITEMA
G:
16 apr 1851
Wonseradeel(Friesland)
O:
14 jan 1936
Sneek(Friesland)
Franskjen Broers KINGMA
1848-1934
Franskjen Broers KINGMA
G:
13 Mei 1848
Rauwerderhem(Friesland)
O:
1 jun 1934
Sneek(Friesland)
Rients Tjittes HUITEMA
1852-1941
Rients Tjittes HUITEMA
G:
1 Okt 1852
Wonseradeel(Friesland)
O:
19 feb 1941
Haskerland(Friesland)
Jeltje TERWISSCHA VAN SCHELTINGA
1856-1882
Jeltje TERWISSCHA VAN SCHELTINGA
G:
21 Mei 1856
Workum(Friesland)
O:
22 apr 1882
Wonseradeel(Friesland)
Maria Namles ASMA
1859-1892
Maria Namles ASMA
G:
28 nov 1859
Akmarijp(Friesland)
O:
19 feb 1892
Molkwerum(Friesland)
Dieuwke DE WOLFF
1866-1936
Dieuwke DE WOLFF
G:
22 feb 1866
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
18 jun 1936
Haskerland(Friesland)
Harmen Tjittes HUITEMA
1854-1939
Harmen Tjittes HUITEMA
G:
25 feb 1854
Wonseradeel(Friesland)
O:
5 apr 1939
Joure(Friesland)
Age Tjittes HUITEMA
1857-1920
Age Tjittes HUITEMA
G:
12 sep 1857
Wonseradeel(Friesland)
O:
9 nov 1920
Bolsward(Friesland)
Rinske Klazes FLAPPER
1861-1934
Rinske Klazes FLAPPER
G:
26 sep 1861
Wonseradeel(Friesland)
O:
8 dec 1934
Wymbritseradeel(Friesland)
Tjitte Rients HUITEMA
1817-1893
Tjitte Rients HUITEMA
G:
22 feb 1817
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
19 Mei 1893
Haskerland(Friesland)
Harmen Meintes WITTEVEEN
1851-1853
Harmen Meintes WITTEVEEN
G:
07 Okt 1851
Haskerland(Friesland)
O:
28 Okt 1853
Haskerland(Friesland)
Harmen WITTEVEEN
1854-1856
Harmen WITTEVEEN
G:
02 mrt 1854
Haskerland(Friesland)
O:
08 aug 1856
Haskerland(Friesland)
Johannes WITTEVEEN
1855-1882
Johannes WITTEVEEN
G:
20 dec 1855
Haskerland(Friesland)
O:
30 jun 1882
Wymbritseradeel(Friesland)
Froukje WITTEVEEN
1857-
Froukje WITTEVEEN
G:
03 mrt 1857
Haskerland(Friesland)
Josephina Maria WITTEVEEN
1860-1930
Josephina Maria WITTEVEEN
G:
29 dec 1860
Haskerland(Friesland)
O:
9 jul 1930
Wymbritseradeel(Friesland)
Mevis BONEKAMP
1859-1926
Mevis BONEKAMP
G:
10 dec 1859
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 nov 1926
Wymbritseradeel(Friesland)
Meinte Josephs WITTEVEEN
1815-1886
Meinte Josephs WITTEVEEN
G:
04 Okt 1815
Joure(Friesland)
O:
10 jun 1886
Wymbritseradeel(Friesland)
Gerritje Johannes VAN DER WEY
1821-1887
Gerritje Johannes VAN DER WEY
G:
25 jun 1821
Wonseradeel(Friesland)
O:
18 Mei 1887
Franekeradeel(Friesland)
Joseph Pieters ANDRINGA
1841-1841
Joseph Pieters ANDRINGA
G:
27 Mei 1841
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
21 jul 1841
Snikzwaag(Friesland)
Jacob Pieters ANDRINGA
1842-1842
Jacob Pieters ANDRINGA
G:
22 jul 1842
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
30 dec 1842
Leeuwarderadeel(Friesland)
Joseph ANDRINGA
1844-1875
Joseph ANDRINGA
G:
17 jan 1844
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
07 aug 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Antje DE BOER
1845-
Antje DE BOER
G:
23 feb 1845
Hennaarderadeel(Friesland)
Jacob ANDRINGA
1845-1916
Jacob ANDRINGA
G:
17 nov 1845
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
17 feb 1916
Wonseradeel(Friesland)
Aaltje VALLENGA
1853-1933
Aaltje VALLENGA
G:
10 Okt 1853
Wonseradeel(Friesland)
O:
13 feb 1933
Wonseradeel(Friesland)
Tjebbe Pieters ANDRINGA
1847-1852
Tjebbe Pieters ANDRINGA
G:
14 aug 1847
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
04 Mei 1852
Leeuwarderadeel(Friesland)
Tjebbe Pieters ANDRINGA
1853-Ja, datum echter onbekend
Tjebbe Pieters ANDRINGA
G:
11 mrt 1853
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
Ja, datum echter onbekend
Antje Botes VAN DER WERF
1855-Ja, datum echter onbekend
Antje Botes VAN DER WERF
G:
30 Mei 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
Ja, datum echter onbekend
Akke ANDRINGA
1855-1895
Akke ANDRINGA
G:
20 jul 1855
Wirdum(Friesland)
O:
28 jan 1895
Groningen(Groningen)
Johannes Thijsses SCHAAP
1846-1907
Johannes Thijsses SCHAAP
G:
18 jun 1846
Joure(Friesland)
O:
8 dec 1907
Haskerland(Friesland)
Hylkjen Josephs WITTEVEEN
1817-1875
Hylkjen Josephs WITTEVEEN
G:
8 jun 1817
Joure(Friesland)
O:
28 mrt 1875
Ysbrechtum(Friesland)
Pieter Jacobs ANDRINGA
1815-1877
Pieter Jacobs ANDRINGA
G:
12 jun 1815
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
20 sep 1877
Hennaarderadeel(Friesland)
Cornelis Josephs WITTEVEEN
1819-1822
Cornelis Josephs WITTEVEEN
G:
11 feb 1819
Joure(Friesland)
O:
2 sep 1822
Joure(Friesland)
Trijntje Josephs WITTEVEEN
1821-1864
Trijntje Josephs WITTEVEEN
G:
24 aug 1821
Joure(Friesland)
O:
16 aug 1864
Bolsward(Friesland)
Minke Cornelis WITTEVEEN
1850-1929
Minke Cornelis WITTEVEEN
G:
19 apr 1850
Haskerland(Friesland)
O:
12 Okt 1929
Bolsward(Friesland)
Klaas GALAMA
1851-1927
Klaas GALAMA
G:
12 apr 1851
Wonseradeel(Friesland)
O:
24 apr 1927
Sneek(Friesland)
Fogeltje Cornelis WITTEVEEN
1851-1866
Fogeltje Cornelis WITTEVEEN
G:
21 dec 1851
Haskerland(Friesland)
O:
10 jul 1866
Wymbritseradeel(Friesland)
Harmen WITTEVEEN
1854-
Harmen WITTEVEEN
G:
14 mrt 1854
Haskerland(Friesland)
Jozef WITTEVEEN
1856-1922
Jozef WITTEVEEN
G:
25 apr 1856
Haskerland(Friesland)
O:
28 mrt 1922
Wymbritseradeel(Friesland)
Oeke VAN DER WERF
1860-1936
Oeke VAN DER WERF
G:
25 jan 1860
Bolsward(Friesland)
O:
11 jun 1936
Bolsward(Friesland)
Aukje WITTEVEEN
1858-1937
Aukje WITTEVEEN
G:
21 mrt 1858
Haskerland(Friesland)
O:
16 feb 1937
Bolsward(Friesland)
Johannes Cornelis BONEKAMP
1855-1927
Johannes Cornelis BONEKAMP
G:
5 Mei 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
14 nov 1927
Wymbritseradeel(Friesland)
Bokke WITTEVEEN
1861-
Bokke WITTEVEEN
G:
21 jun 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
Suzanna FLAPPER
1863-Ja, datum echter onbekend
Suzanna FLAPPER
G:
19 jan 1863
Wonseradeel(Friesland)
O:
Ja, datum echter onbekend
Hiltje WITTEVEEN
1863-1935
Hiltje WITTEVEEN
G:
6 jul 1863
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
15 nov 1935
Sneek(Friesland)
Cornelis Josephs WITTEVEEN
1823-1906
Cornelis Josephs WITTEVEEN
G:
9 nov 1823
Joure(Friesland)
O:
23 sep 1906
Wymbritseradeel(Friesland)
Johanna Harmens GERRITSMA
1829-1918
Johanna Harmens GERRITSMA
G:
16 jun 1829
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
3 aug 1918
Wymbritseradeel(Friesland)
Harmen Josephs WITTEVEEN
1826-1849
Harmen Josephs WITTEVEEN
G:
24 feb 1826
Snikzwaag(Friesland)
O:
23 Okt 1849
Haskerland(Friesland)
Fogeltje Meintes BONTHUIS
1786-1858
Fogeltje Meintes BONTHUIS
D:
20 dec 1786
Joure(Friesland)
O:
15 nov 1858
Snikzwaag(Friesland)
Joseph Tjebbes WITTEVEEN
1790-1841
Joseph Tjebbes WITTEVEEN
G:
13 jul 1790
Akmarijp(Friesland)
O:
26 jun 1841
Snikzwaag(Friesland)
Harmen Meintes BONTHUIS
1788-vóór 1798
Harmen Meintes BONTHUIS
D:
15 apr 1788
Joure(Friesland)
O:
vóór jun 1798
Regina WITTEVEEN
1864-1943
Regina WITTEVEEN
G:
29 mrt 1864
Joure(Friesland)
O:
02 jul 1943
Wijchen(Gelderland)
Arjen WITTEVEEN
1865-
Arjen WITTEVEEN
G:
18 apr 1865
Joure(Friesland)
Cecilia WITTEVEEN
1867-
Cecilia WITTEVEEN
G:
04 jan 1867
Joure(Friesland)
Anna WITTEVEEN
1868-
Anna WITTEVEEN
G:
21 aug 1868
Joure(Friesland)
Catharina WITTEVEEN
1870-
Catharina WITTEVEEN
G:
24 aug 1870
Rauwerderhem(Friesland)
Grietje WITTEVEEN
1872-1872
Grietje WITTEVEEN
G:
04 mrt 1872
Rauwerderhem(Friesland)
O:
28 jul 1872
Doniawerstal(Friesland)
Grietje WITTEVEEN
1873-
Grietje WITTEVEEN
G:
01 apr 1873
Sint Nicolaasga(Friesland)
Ids WITTEVEEN
1875-1875
Ids WITTEVEEN
G:
12 apr 1875
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
29 jun 1875
Doniawerstal(Friesland)
Idske WITTEVEEN
1876-
Idske WITTEVEEN
G:
23 sep 1876
Sint Nicolaasga(Friesland)
Harmke WITTEVEEN
1879-1880
Harmke WITTEVEEN
G:
31 jan 1879
Haskerland(Friesland)
O:
17 Mei 1880
Haskerland(Friesland)
Maria WITTEVEEN
1880-
Maria WITTEVEEN
G:
28 nov 1880
Haskerland(Friesland)
Harmke WITTEVEEN
1882-
Harmke WITTEVEEN
G:
20 feb 1882
Haskerland(Friesland)
Ids WITTEVEEN
1883-
Ids WITTEVEEN
G:
02 dec 1883
Joure(Friesland)
Helegonda WITTEVEEN
1888-
Helegonda WITTEVEEN
G:
08 aug 1888
Joure(Friesland)
Helegonda Idses BONTHUIS
1843-1888
Helegonda Idses BONTHUIS
G:
17 apr 1843
Joure(Friesland)
O:
01 sep 1888
Joure(Friesland)
Pieter Arndsen WITTEVEEN
1842-1892
Pieter Arndsen WITTEVEEN
G:
21 jul 1842
Terkaple(Friesland)
O:
07 aug 1892
Haskerland(Friesland)
Anna Maria JORNA
1874-
Anna Maria JORNA
G:
18 Mei 1874
Leeuwarden(Friesland)
Ids JORNA
1878-1942
Ids JORNA
G:
25 jul 1878
Leeuwarden(Friesland)
O:
2 apr 1942
Menaldumadeel(Friesland)
Maria HOMMINGA
1882-1949
Maria HOMMINGA
G:
17 Okt 1882
Wonseradeel(Friesland)
O:
21 jun 1949
Bolsward(Friesland)
Wilhelmina Henderina JORNA
1880-1942
Wilhelmina Henderina JORNA
G:
23 apr 1880
Leeuwarden(Friesland)
O:
2 apr 1942
Dronrijp(Friesland)
Martinus VAN DER HOEK
1875-
Martinus VAN DER HOEK
G:
12 feb 1875
Leeuwarden(Friesland)
Agatha Susanna JORNA
1881-ca. 1944
Agatha Susanna JORNA
G:
5 sep 1881
Leeuwarden(Friesland)
O:
ca. 1944
Leeuwarden(Friesland)
Hillegonda Monica JORNA
1884-1921
Hillegonda Monica JORNA
G:
5 Okt 1884
Leeuwarden(Friesland)
O:
4 apr 1921
Leeuwarden(Friesland)
Cornelis Lambertus Leonardus Victor VAN WOERDEN
ca. 1876-1926
Cornelis Lambertus Leonardus Victor VAN WOERDEN
G:
ca. 1876
O:
8 jul 1926
Roermond(Limburg)
Johanna Idses BONTHUIS
1848-1922
Johanna Idses BONTHUIS
G:
20 jul 1848
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
O:
01 Mei 1922
Leeuwarden(Friesland)
Bauke JORNA
1836-1884
Bauke JORNA
G:
22 mrt 1836
Leeuwarden(Friesland)
O:
18 jul 1884
Leeuwarden(Friesland)
Barbara Elisabeth POELSMA
1890-1966
Barbara Elisabeth POELSMA
G:
05 jul 1890
Leeuwarden(Friesland)
O:
23 Okt 1966
Leeuwarden(Friesland)
Sybold F. POELSMA
1844-1922
Sybold F. POELSMA
G:
21 mrt 1844
Oldeklooster(Groningen)
O:
07 jan 1922
Leeuwarden(Friesland)
Wiepkje BONTHUIS
1874-1962
Wiepkje BONTHUIS
G:
6 Mei 1874
Joure(Friesland)
O:
23 Okt 1962
Joure(Friesland)
Titrianus HUISMAN
1874-1919
Titrianus HUISMAN
G:
29 jun 1874
Joure(Friesland)
O:
17 dec 1919
Joure(Friesland)
Ids BONTHUIS
1875-1876
Ids BONTHUIS
G:
1 nov 1875
Joure(Friesland)
O:
2 apr 1876
Joure(Friesland)
Ids BONTHUIS
1877-1912
Ids BONTHUIS
G:
25 jun 1877
Joure(Friesland)
O:
12 aug 1912
Joure(Friesland)
Maria MELEIN
1876-1964
Maria MELEIN
G:
2 nov 1876
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
19 jan 1964
Joure(Friesland)
Wilhelmina Regina BONTHUIS
1881-1950
Wilhelmina Regina BONTHUIS
G:
19 apr 1881
Joure(Friesland)
O:
06 apr 1950
Groningen(Groningen)
Haye VAN DER VELDE
1882-1914
Haye VAN DER VELDE
G:
24 sep 1882
Joure(Friesland)
O:
10 nov 1914
Haskerland(Friesland)
Hindrik Albertus ALBERTS
1872-
Hindrik Albertus ALBERTS
G:
26 nov 1872
Groningen(Groningen)
Sibbele BONTHUIS
1884-1951
Sibbele BONTHUIS
G:
3 Okt 1884
Joure(Friesland)
O:
21 jun 1951
Haskerland(Friesland)
Marijke ALTENBURG
1885-1956
Marijke ALTENBURG
G:
18 aug 1885
Oosterwierum(Friesland)
O:
24 jan 1956
Joure(Friesland)
Meinte Idses BONTHUIS
1850-1939
Meinte Idses BONTHUIS
G:
10 apr 1850
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
O:
18 Mei 1939
Joure(Friesland)
Oeke HAARSMA
1847-1923
Oeke HAARSMA
G:
17 jun 1847
Bakhuizen(Friesland)
O:
20 feb 1923
Joure(Friesland)
Ids Meintes BONTHUIS
1790-1873
Ids Meintes BONTHUIS
D:
1 apr 1790
Joure(Friesland)
O:
5 mrt 1873
Joure(Friesland)
Wilhelmina Regina VAN DER POORT
1810-1887
Wilhelmina Regina VAN DER POORT
G:
19 nov 1810
Dokkum(Friesland)
O:
15 jan 1887
Leeuwarden(Friesland)
Jacobjen Meintes BONTHUIS
1791-1808
Jacobjen Meintes BONTHUIS
D:
25 dec 1791
Joure(Friesland)
O:
3 feb 1808
Haskerland(Friesland)
Janke Teakes VAN DER ARK
1861-1940
Janke Teakes VAN DER ARK
G:
12 mrt 1861
Greonterp(Friesland)
O:
27 dec 1940
Wymbritseradeel(Friesland)
Jacob Folkerts KUIPERS
1853-1936
Jacob Folkerts KUIPERS
G:
23 jul 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
25 feb 1936
Wymbritseradeel(Friesland)
Yke Teakes VAN DER ARK
1863-1896
Yke Teakes VAN DER ARK
G:
10 mrt 1863
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
4 feb 1896
Wymbritseradeel(Friesland)
Jacob Sytses DE JONG
1861-1913
Jacob Sytses DE JONG
G:
12 mrt 1861
Wonseradeel(Friesland)
O:
1 jun 1913
It Heidenskip(Friesland)
Marijke Teakes VAN DER ARK
1864-1943
Marijke Teakes VAN DER ARK
G:
20 nov 1864
Greonterp(Friesland)
O:
18 jul 1943
Sint Nicolaasga(Friesland)
Durk KNOOP
1865-1949
Durk KNOOP
G:
21 sep 1865
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
3 feb 1949
Sint Nicolaasga(Friesland)
Hielkjen Teakes VAN DER ARK
1867-1947
Hielkjen Teakes VAN DER ARK
G:
10 mrt 1867
Greonterp(Friesland)
O:
12 feb 1947
Workum(Friesland)
Bauke Teakles DE BOER
1866-1937
Bauke Teakles DE BOER
G:
26 nov 1866
Workum(Friesland)
O:
14 mrt 1937
Workum(Friesland)
Antje Teakes VAN DER ARK
1869-1940
Antje Teakes VAN DER ARK
G:
24 mrt 1869
Greonterp(Friesland)
O:
16 mrt 1940
Sneek(Friesland)
Frans HOEKSTRA
1861-1927
Frans HOEKSTRA
G:
27 jul 1861
Sneek(Friesland)
O:
21 Okt 1927
Sneek(Friesland)
Meindert Teakes VAN DER ARK
1871-1947
Meindert Teakes VAN DER ARK
G:
22 sep 1871
Greonterp(Friesland)
O:
14 feb 1947
Westhem(Friesland)
Riemke Teakes VAN DER ARK
1874-1953
Riemke Teakes VAN DER ARK
G:
27 dec 1874
Greonterp(Friesland)
O:
9 nov 1953
Enschede(Overijssel)
Hendrik BOUWHUIS
1872-1953
Hendrik BOUWHUIS
G:
21 Okt 1872
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
1 jan 1953
Enschede(Overijssel)
Jacobjen Ellerts BONTHUIS
1829-1918
Jacobjen Ellerts BONTHUIS
G:
24 aug 1829
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
O:
10 dec 1918
Westhem(Friesland)
Teake Meinderts VAN DER ARK
1830-1911
Teake Meinderts VAN DER ARK
G:
11 Okt 1830
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
31 Okt 1911
Wonseradeel(Friesland)
Yke Meintes BONTHUIS
1793-1868
Yke Meintes BONTHUIS
D:
16 jun 1793
Joure(Friesland)
O:
9 Mei 1868
Greonterp(Friesland)
Ellert Jeens VAN DER LAAN
1801-1829
Ellert Jeens VAN DER LAAN
G:
21 sep 1801
Joure(Friesland)
O:
2 Mei 1829
Joure(Friesland)
Petrus Otter DE BEER
1798-1863
Petrus Otter DE BEER
D:
20 jun 1798
Sneek(Friesland)
O:
23 apr 1863
Joure(Friesland)
Trijntje Annes ANDRINGA
1826-1826
Trijntje Annes ANDRINGA
G:
18 feb 1826
Menaldumadeel(Friesland)
O:
14 Mei 1826
Menaldumadeel(Friesland)
Simme ANDRINGA
1828-1845
Simme ANDRINGA
G:
19 feb 1828
Menaldumadeel(Friesland)
O:
4 mrt 1845
Leeuwarderadeel(Friesland)
Meinte Annes ANDRINGA
1829-1831
Meinte Annes ANDRINGA
G:
19 dec 1829
Menaldumadeel(Friesland)
O:
19 aug 1831
Menaldumadeel(Friesland)
Trijntje ANDRINGA
1831-1913
Trijntje ANDRINGA
G:
9 mrt 1831
Menaldumadeel(Friesland)
O:
1 jun 1913
Leeuwarden(Friesland)
Meinte Annes ANDRINGA
1832-1859
Meinte Annes ANDRINGA
G:
17 sep 1832
Menaldumadeel(Friesland)
O:
10 apr 1859
Leeuwarderadeel(Friesland)
Jan Annes ANDRINGA
1834-1834
Jan Annes ANDRINGA
G:
27 mrt 1834
Menaldumadeel(Friesland)
O:
7 jul 1834
Menaldumadeel(Friesland)
Anne ANDRINGA
1868-1879
Anne ANDRINGA
G:
28 aug 1868
Haskerland(Friesland)
O:
1 jan 1879
Haskerland(Friesland)
Wiebe ANDRINGA
1869-1870
Wiebe ANDRINGA
G:
30 nov 1869
Haskerland(Friesland)
O:
16 jun 1870
Haskerland(Friesland)
Wybe ANDRINGA
1871-
Wybe ANDRINGA
G:
19 Mei 1871
Haskerland(Friesland)
Jeltje ANDRINGA
1874-
Jeltje ANDRINGA
G:
4 mrt 1874
Haskerland(Friesland)
Meinte ANDRINGA
1877-
Meinte ANDRINGA
G:
27 Mei 1877
Haskerland(Friesland)
Johanna SWART
1879-
Johanna SWART
G:
5 jan 1879
Haskerland(Friesland)
Anne ANDRINGA
1880-
Anne ANDRINGA
G:
9 aug 1880
Haskerland(Friesland)
Jan Annes ANDRINGA
1835-1897
Jan Annes ANDRINGA
G:
28 jun 1835
Menaldumadeel(Friesland)
O:
29 Mei 1897
Haskerland(Friesland)
Johanneske Wiebes EKAS
1836-1895
Johanneske Wiebes EKAS
G:
14 jun 1836
Doniawerstal(Friesland)
O:
25 jan 1895
Haskerland(Friesland)
Yke Annes ANDRINGA
1837-1904
Yke Annes ANDRINGA
G:
7 dec 1837
Joure(Friesland)
O:
28 mrt 1904
Leeuwarden(Friesland)
Jeltje Meintes BONTHUIS
1795-1858
Jeltje Meintes BONTHUIS
D:
1 jul 1795
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
O:
28 mrt 1858
Leeuwarderadeel(Friesland)
Anne Simmes ANDRINGA
1796-1863
Anne Simmes ANDRINGA
D:
12 dec 1796
Rauwerderhem(Friesland)
O:
11 Mei 1863
Leeuwarderadeel(Friesland)
Hermke Meintes BONTHUIS
1797-
Hermke Meintes BONTHUIS
D:
12 mrt 1797
Joure(Friesland)
Harmen Meintes BONTHUIS
1798-1872
Harmen Meintes BONTHUIS
D:
27 jun 1798
Joure(Friesland)
O:
23 Mei 1872
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
Ouders
Ids Wiebes JONKMAN
Jacobjen DOUWES
Hylkje Idses JONKMAN
ca. 1758-1826
Hylkje Idses JONKMAN
D:
ca. 1758
O:
19 Okt 1826
Haskerland(Friesland)
Meinte Harmens BONTHUIS
1763-1841
Meinte Harmens BONTHUIS
D:
9 sep 1763
Joure(Friesland)
O:
30 jun 1841
Westermeer(nu Joure)(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen