Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Thomaske Jacobs NN
1732 -
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Antje Ates NN
1764-vóór 1765
Antje Ates NN
D:
4 aug 1764
Blauwhuis(Friesland)
O:
vóór 11 dec 1765
Antje Ates NN
1765-
Antje Ates NN
D:
11 dec 1765
Blauwhuis(Friesland)
Trijntje Ates KUIPERS
1767-1828
Trijntje Ates KUIPERS
D:
30 mrt 1767
Blauwhuis(Friesland)
O:
28 jul 1828
Tjerkwerd(Friesland)
Geertje Ates KUIPERS
1769-1824
Geertje Ates KUIPERS
D:
4 feb 1769
Blauwhuis(Friesland)
O:
6 sep 1824
Wymbritseradeel(Friesland)
Uilke Thijsens BOOMSMA
1777-1835
Uilke Thijsens BOOMSMA
D:
24 jul 1777
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
25 nov 1835
Wymbritseradeel(Friesland)
Volkert Ates NN
1770-
Volkert Ates NN
D:
20 aug 1770
Blauwhuis(Friesland)
Sjoerd Pieters PALSTRA
1822-1862
Sjoerd Pieters PALSTRA
G:
1 feb 1822
Menaldumadeel(Friesland)
O:
15 nov 1862
Antje Pieters FABER
1822-1866
Antje Pieters FABER
G:
22 jan 1822
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
1 jan 1866
Menaldumadeel(Friesland)
Angniet Pieters PALSTRA
1824-1914
Angniet Pieters PALSTRA
G:
12 apr 1824
Menaldumadeel(Friesland)
O:
12 dec 1914
Bolsward(Friesland)
Homme Pieters DE JONG
1824-1898
Homme Pieters DE JONG
G:
27 sep 1824
Workum(Friesland)
O:
9 sep 1898
Bolsward(Friesland)
Tryntsje Pieters PALSTRA
1826-1845
Tryntsje Pieters PALSTRA
G:
30 jan 1826
Menaldumadeel(Friesland)
O:
8 dec 1845
Ynte P. DE BOER
1802-1847
Ynte P. DE BOER
D:
14 apr 1802
Gaasterland(Friesland)
O:
1 nov 1847
Franekeradeel(Friesland)
Tjerkje Pieters PALSTRA
1827-1905
Tjerkje Pieters PALSTRA
G:
27 dec 1827
Menaldumadeel(Friesland)
O:
7 nov 1905
Wonseradeel(Friesland)
Abe Pieters VALLINGA
1818-1855
Abe Pieters VALLINGA
G:
31 dec 1818
Wonseradeel(Friesland)
O:
10 nov 1855
Wonseradeel(Friesland)
Taeke Lolkes POPMA
1828-1860
Taeke Lolkes POPMA
G:
31 Okt 1828
Gaast(Friesland)
O:
4 apr 1860
Gaast(Friesland)
Hille Jakobs MULDER
1842-1893
Hille Jakobs MULDER
G:
6 feb 1842
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
24 Okt 1893
Wonseradeel(Friesland)
Geartsje Pieters PALSTRA
1830-1923
Geartsje Pieters PALSTRA
G:
16 jan 1830
Menaldumadeel(Friesland)
O:
31 nov 1923
Menaldumadeel(Friesland)
Baukje Pieters PALSTRA
1831-1921
Baukje Pieters PALSTRA
G:
10 dec 1831
Menaldumadeel(Friesland)
O:
21 apr 1921
Wymbritseradeel(Friesland)
Dirk Yttes FLAPPER
1823-1861
Dirk Yttes FLAPPER
G:
11 dec 1823
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
Jelle Thomas VALLINGA
1821-1868
Jelle Thomas VALLINGA
G:
28 Okt 1821
Wonseradeel(Friesland)
O:
9 apr 1868
Wymbritseradeel(Friesland)
Sytske Pieters PALSTRA
1834-1908
Sytske Pieters PALSTRA
G:
10 apr 1834
Menaldumadeel(Friesland)
O:
27 jul 1908
Hessel Huites BOUWER
1829-1888
Hessel Huites BOUWER
G:
14 nov 1829
Doniawerstal(Friesland)
O:
24 feb 1888
Bolsward(Friesland)
Taetske Pieters PALSTRA
1836-1906
Taetske Pieters PALSTRA
G:
13 nov 1836
Menaldumadeel(Friesland)
O:
25 mrt 1906
Haskerland(Friesland)
Bauke Wybes TERPSTRA
1836-1907
Bauke Wybes TERPSTRA
G:
25 jul 1836
Idaarderadeel(Friesland)
O:
6 jul 1907
Essen(Duitsland)
Tjerk Pieters PALSTRA
1839-1929
Tjerk Pieters PALSTRA
G:
26 jul 1839
Menaldumadeel(Friesland)
O:
20 feb 1929
Menaldumadeel(Friesland)
Antje Tjerks HUITEMA
1800-1858
Antje Tjerks HUITEMA
D:
11 feb 1800
Blauwhuis(Friesland)
O:
15 nov 1858
Dronrijp(Friesland)
Pieter Sjoerds PALSTRA
1794-1876
Pieter Sjoerds PALSTRA
D:
4 dec 1794
Blauwhuis(Friesland)
O:
13 apr 1876
Dronrijp(Friesland)
Agnietje Ates KUIPERS
1773-1845
Agnietje Ates KUIPERS
D:
30 Mei 1773
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
26 jan 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
Tjerk Huites HUITEMA
1757-1845
Tjerk Huites HUITEMA
D:
23 feb 1757
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
14 dec 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
Jacob Ates NN
1775-vóór 1778
Jacob Ates NN
D:
21 Mei 1775
Blauwhuis(Friesland)
O:
vóór 22 apr 1778
Ate Jacobs KUIPERS
1803-1874
Ate Jacobs KUIPERS
D:
16 feb 1803
Blauwhuis(Friesland)
O:
23 mrt 1874
Bolsward(Friesland)
Antje Fongers ELZINGA
1807-1860
Antje Fongers ELZINGA
D:
28 Mei 1807
Blauwhuis(Friesland)
O:
10 mrt 1860
Bolsward(Friesland)
Maria Sophia JANSEN
1830-1920
Maria Sophia JANSEN
G:
3 nov 1830
Sneek(Friesland)
O:
12 jan 1920
Bolsward(Friesland)
Tietje Jacobs KUIPERS
1804-
Tietje Jacobs KUIPERS
D:
11 Mei 1804
Blauwhuis(Friesland)
Tomaske Jacobs KUIPERS
1805-1806
Tomaske Jacobs KUIPERS
D:
18 jul 1805
Blauwhuis(Friesland)
O:
30 aug 1806
Abbega(Friesland)
Murk Jacobs KUIPERS
1806-1827
Murk Jacobs KUIPERS
D:
18 jul 1806
Blauwhuis(Friesland)
O:
24 Mei 1827
Wymbritseradeel(Friesland)
Tomaske Jacobs KUIPERS
1808-1840
Tomaske Jacobs KUIPERS
D:
11 aug 1808
Blauwhuis(Friesland)
O:
19 dec 1840
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje Jacobs KUIPERS
1810-1833
Trijntje Jacobs KUIPERS
D:
10 mrt 1810
Blauwhuis(Friesland)
O:
31 Mei 1833
Wymbritseradeel(Friesland)
Folkert Jacobs KUIPERS
1811-1811
Folkert Jacobs KUIPERS
D:
20 mrt 1811
Blauwhuis(Friesland)
O:
2 jun 1811
Westhem(Friesland)
Tyttes Jacobs KUIPERS
1812-1877
Tyttes Jacobs KUIPERS
G:
10 dec 1812
Westhem(Friesland)
O:
2 Mei 1877
Wymbritseradeel(Friesland)
Baukjen Hendriks LANDMAN
1813-1879
Baukjen Hendriks LANDMAN
G:
17 nov 1813
Sneek(Friesland)
O:
17 jul 1879
Bolsward(Friesland)
Jan Jacobs KUIPERS
1814-1877
Jan Jacobs KUIPERS
G:
1 jan 1814
Westhem(Friesland)
O:
23 apr 1877
Wymbritseradeel(Friesland)
Aaltje Wiebes HUITEMA
1815-1875
Aaltje Wiebes HUITEMA
G:
24 Mei 1815
Oudega(Wymbritseradeel)(Friesland)
O:
2 apr 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje Jacobs KUIPERS
1851-1853
Trijntje Jacobs KUIPERS
G:
11 jan 1851
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
13 sep 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
Jacob Folkerts KUIPERS
1853-1936
Jacob Folkerts KUIPERS
G:
23 jul 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
25 feb 1936
Wymbritseradeel(Friesland)
Janke Teakes VAN DER ARK
1861-1940
Janke Teakes VAN DER ARK
G:
12 mrt 1861
Greonterp(Friesland)
O:
27 dec 1940
Wymbritseradeel(Friesland)
Levenloos Kind KUIPERS
-1855
Levenloos Kind KUIPERS
O:
13 jul 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje Folkerts KUIPERS
1857-1939
Trijntje Folkerts KUIPERS
G:
4 feb 1857
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
1 jul 1939
Bolsward(Friesland)
Gerben Sybrens VELTMAN
1851-1941
Gerben Sybrens VELTMAN
G:
17 feb 1851
Hidaard(Friesland)
O:
20 feb 1941
Bolsward(Friesland)
Grietje Folkerts KUIPERS
1859-1859
Grietje Folkerts KUIPERS
G:
8 mrt 1859
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
20 mrt 1859
Wymbritseradeel(Friesland)
Grietje Folkerts KUIPERS
1861-1945
Grietje Folkerts KUIPERS
G:
12 sep 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
8 sep 1945
Heeg(Friesland)
Olfert Lieuwes VAN DER POL
1851-1910
Olfert Lieuwes VAN DER POL
G:
1 Mei 1851
Heeg(Friesland)
O:
4 Okt 1910
Heeg(Friesland)
Folkert Jacobs KUIPERS
1820-1895
Folkert Jacobs KUIPERS
G:
17 feb 1820
Westhem(Friesland)
O:
12 feb 1895
Wymbritseradeel(Friesland)
Jetske Hendriks ZILDER
1823-1897
Jetske Hendriks ZILDER
G:
15 mrt 1823
Dedgum(Friesland)
O:
15 aug 1897
Wymbritseradeel(Friesland)
Jacob Ates KUIPERS
1778-1847
Jacob Ates KUIPERS
D:
22 apr 1778
Blauwhuis(Friesland)
O:
11 feb 1847
Wymbritseradeel(Friesland)
Grietje Murks VELDMAN
1777-1839
Grietje Murks VELDMAN
D:
12 Okt 1777
Blauwhuis(Friesland)
O:
19 jan 1839
Wymbritseradeel(Friesland)
Thomaske Jacobs NN
1732-
Thomaske Jacobs NN
D:
14 dec 1732
Blauwhuis(Friesland)
Ate Folkerts NN
1732-na 1796
Ate Folkerts NN
D:
11 aug 1732
Blauwhuis(Friesland)
O:
na 1796
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen