Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Meindert Roelofs DE REE
1751 - 1848 (~ 96 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Gooitske Meinderts KROL
1832-1867
Gooitske Meinderts KROL
G:
19 feb 1832
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 mrt 1867
Harlingen(Friesland)
Bartle Anskes ELZINGA
1831-1876
Bartle Anskes ELZINGA
G:
22 jul 1831
Wonseradeel(Friesland)
O:
19 jun 1876
Harlingen(Friesland)
Lijsbert KROL
1834-
Lijsbert KROL
G:
11 nov 1834
Doniawerstal(Friesland)
Trijntje Meinderts KROL
1836-1837
Trijntje Meinderts KROL
G:
17 feb 1836
Doniawerstal(Friesland)
O:
10 jan 1837
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Gerben Meinderts KROL
1837-1838
Gerben Meinderts KROL
G:
25 apr 1837
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
11 mrt 1838
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Trijntje Meinderts KRUL
1839-1914
Trijntje Meinderts KRUL
G:
29 dec 1839
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
3 sep 1914
Franeker(Friesland)
Gerrit Cornelis HALMA
1846-1927
Gerrit Cornelis HALMA
G:
1 mrt 1846
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
12 feb 1927
Franeker(Friesland)
Marijke Meinderts KRUL
1843-1843
Marijke Meinderts KRUL
G:
8 sep 1843
Sloten(Friesland)
O:
3 Okt 1843
Sloten(Friesland)
Lolkjen Meinderts KRUL
1845-
Lolkjen Meinderts KRUL
G:
27 mrt 1845
Sloten(Friesland)
Janke Lolkes DE JONG
1803-1857
Janke Lolkes DE JONG
D:
9 mrt 1803
Doniawerstal(Friesland)
O:
27 dec 1857
Wonseradeel(Friesland)
Meindert Gerbens KROL
1806-1858
Meindert Gerbens KROL
D:
31 Okt 1806
Gaasterland(Friesland).
O:
18 jan 1858
Wonseradeel(Friesland)
Jelle Lokes DE JONG
1804-vóór 1806
Jelle Lokes DE JONG
D:
14 nov 1804
Doniawerstal(Friesland)
O:
vóór 1806
Jelle Lokes DE JONG
1806-vóór 1812
Jelle Lokes DE JONG
D:
1 sep 1806
Doniawerstal(Friesland)
O:
vóór 1812
Gooitske Lolkes DE JONG
1810-
Gooitske Lolkes DE JONG
D:
6 feb 1810
Doniawerstal(Friesland)
Jolle Lolkes DE JONG
1812-1812
Jolle Lolkes DE JONG
G:
16 Okt 1812
Doniawerstal(Friesland)
O:
24 nov 1812
Doniawerstal(Friesland)
Jolle Lolkes DE JONG
1818-1819
Jolle Lolkes DE JONG
G:
30 dec 1818
Doniawerstal(Friesland)
O:
7 jan 1819
Doniawerstal(Friesland)
Albert Lolkes DE JONG
1822-1822
Albert Lolkes DE JONG
G:
24 jun 1822
Doniawerstal(Friesland)
O:
6 jul 1822
Doniawerstal(Friesland)
Trijntje Meinderts DE REE
1781-1841
Trijntje Meinderts DE REE
D:
4 mrt 1781
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 jun 1841
Doniawerstal(Friesland)
Lolke Jolles DE JONG
1781-1841
Lolke Jolles DE JONG
D:
14 apr 1781
Doniawerstal(Friesland)
O:
26 jul 1841
Doniawerstal(Friesland)
Levenloos kind DE REE
-1864
Levenloos kind DE REE
O:
8 mrt 1864
Doniawerstal(Friesland)
Sake DE REE
1865-1871
Sake DE REE
G:
29 sep 1865
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 apr 1871
Doniawerstal(Friesland)
Klaas DE REE
1868-
Klaas DE REE
G:
3 apr 1868
Doniawerstal(Friesland)
Jelle Sakes DE REE
1820-1888
Jelle Sakes DE REE
G:
8 apr 1820
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 dec 1888
Doniawerstal(Friesland)
Aafke SCHUIL
1834-1871
Aafke SCHUIL
G:
19 mrt 1834
Haskerland(Friesland)
O:
1 apr 1871
Doniawerstal(Friesland)
Fimke Annes DE LANGE
1824-1874
Fimke Annes DE LANGE
G:
7 sep 1824
Lemsterland(Friesland)
O:
13 sep 1874
Doniawerstal(Friesland)
Meindert Sakes DE REE
1821-1841
Meindert Sakes DE REE
G:
5 aug 1821
Doniawerstal(Friesland)
O:
2 sep 1841
Venlo(Limburg)
Akke DE JONG
1861-1881
Akke DE JONG
G:
23 sep 1861
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 sep 1881
Doniawerstal(Friesland)
Gatske DE JONG
1866-1933
Gatske DE JONG
G:
7 Mei 1866
Doniawerstal(Friesland)
O:
21 aug 1933
Doniawerstal(Friesland)
Bauke Pieters DE JONG
1855-
Bauke Pieters DE JONG
G:
30 sep 1855
Doniawerstal(Friesland)
Saakje DE JONG
1870-1870
Saakje DE JONG
G:
5 mrt 1870
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 Mei 1870
Doniawerstal(Friesland)
Baukje Sakes DE REE
1824-1870
Baukje Sakes DE REE
G:
5 Mei 1824
Doniawerstal(Friesland)
O:
31 mrt 1870
Doniawerstal(Friesland)
Jozeph Meintes DE JONG
1825-1904
Jozeph Meintes DE JONG
G:
27 jan 1825
Doniawerstal(Friesland)
O:
25 sep 1904
Doniawerstal(Friesland)
Rein Sakes DE REE
1826-
Rein Sakes DE REE
G:
26 Okt 1826
Doniawerstal(Friesland)
Sake Meinderts DE REE
1782-1864
Sake Meinderts DE REE
D:
17 Mei 1782
Doniawerstal(Friesland)
O:
4 aug 1864
Doniawerstal(Friesland)
Akke Reins ROODHOF
1793-1828
Akke Reins ROODHOF
D:
30 aug 1793
Doniawerstal(Friesland)
O:
22 nov 1828
Doniawerstal(Friesland)
Meindert Alberts DE REE
1806-
Meindert Alberts DE REE
D:
24 nov 1806
Lemsterland(Friesland)
Jan Alberts DE REE
1809-
Jan Alberts DE REE
D:
15 jan 1809
Lemsterland(Friesland)
Reino Lamberts HOFMEYER
Gerrit Alberts DE REE
1811-1894
Gerrit Alberts DE REE
G:
18 mrt 1811
Doniawerstal(Friesland)
O:
29 mrt 1894
Aaltje Jans BROUWER
Johanneske Ydes NIJHOLT
1821-1899
Johanneske Ydes NIJHOLT
G:
14 jul 1821
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
5 apr 1899
Sint Nicolaasga(Friesland)
Gooitske Alberts DE REE
1816-
Gooitske Alberts DE REE
G:
30 jun 1816
Doniawerstal(Friesland)
Aaltje Alberts DE REE
1816-
Aaltje Alberts DE REE
G:
30 jun 1816
Doniawerstal(Friesland)
Jan Berends NAGELHOUT
Albert Meinders DE REE
1785-1819
Albert Meinders DE REE
D:
27 Mei 1785
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 Mei 1819
Doniawerstal(Friesland)
Aaltje Jans ALBRINK
Epke Hendriks MEYER
1845-1845
Epke Hendriks MEYER
G:
11 jul 1845
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 jul 1845
Doniawerstal(Friesland)
Epke Hendriks MEYER
1847-1933
Epke Hendriks MEYER
G:
6 jan 1847
Doniawerstal(Friesland)
O:
12 jan 1933
Doniawerstal(Friesland)
Jantje Jetzes LOLKEMA
1845-1876
Jantje Jetzes LOLKEMA
G:
20 dec 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
21 mrt 1876
Doniawerstal(Friesland)
Jetske DE JONG
1844-1927
Jetske DE JONG
G:
18 dec 1844
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
11 mrt 1927
Doniawerstal(Friesland)
Jan Hendriks MEYER
1849-
Jan Hendriks MEYER
G:
1 sep 1849
Doniawerstal(Friesland)
Antje VAN DER HEIDE
1852-
Antje VAN DER HEIDE
G:
28 jun 1852
Wymbritseradeel(Friesland)
Luutske Hendriks MEYER
1852-1879
Luutske Hendriks MEYER
G:
19 mrt 1852
Doniawerstal(Friesland)
O:
23 feb 1879
Doniawerstal(Friesland)
Albert Hendriks MEYER
1855-1939
Albert Hendriks MEYER
G:
5 aug 1855
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 jul 1939
Doniawerstal(Friesland)
Klaaske WEERMAN
1853-1934
Klaaske WEERMAN
G:
2 jul 1853
Gaasterland(Friesland).
O:
16 Okt 1934
Doniawerstal(Friesland)
Froukjen Epkes RYPKEMA
1812-1874
Froukjen Epkes RYPKEMA
G:
3 feb 1812
Doniawerstal(Friesland)
O:
25 dec 1874
Doniawerstal(Friesland)
Hendrik Jans MEYER
1818-1889
Hendrik Jans MEYER
G:
29 Okt 1818
Lemsterland(Friesland)
O:
19 jun 1889
Doniawerstal(Friesland)
Akke RYPKEMA
1845-
Akke RYPKEMA
G:
24 feb 1845
Doniawerstal(Friesland)
Jacobus GROENENDAL
1842-1915
Jacobus GROENENDAL
G:
10 sep 1842
Doniawerstal(Friesland)
O:
23 dec 1915
Lemsterland(Friesland)
Anne RYPKEMA
1847-1931
Anne RYPKEMA
G:
22 apr 1847
Doniawerstal(Friesland)
O:
26 apr 1931
Doniawerstal(Friesland)
Sjuike POSTMA
1851-1886
Sjuike POSTMA
G:
5 dec 1851
Rauwerderhem(Friesland)
O:
5 jan 1886
Doniawerstal(Friesland)
Epke RYPKEMA
1849-
Epke RYPKEMA
G:
2 dec 1849
Doniawerstal(Friesland)
Gatske AUKES
1850-
Gatske AUKES
G:
17 Mei 1850
Woudsend(Friesland)
Meindert Epkes RYPKEMA
1813-1884
Meindert Epkes RYPKEMA
G:
20 feb 1813
Doniawerstal(Friesland)
O:
27 jun 1884
Doniawerstal(Friesland)
Klaaske Annes DE LANGE
1819-1907
Klaaske Annes DE LANGE
G:
17 jul 1819
Lemsterland(Friesland)
O:
13 Mei 1907
Doniawerstal(Friesland)
Marijke ROODHOF
1852-1869
Marijke ROODHOF
G:
10 sep 1852
Gaasterland(Friesland).
O:
9 jan 1869
Gaasterland(Friesland).
Lammert ROODHOF
1853-1890
Lammert ROODHOF
G:
28 dec 1853
Gaasterland(Friesland).
O:
9 apr 1890
Gaasterland(Friesland).
Epke Jans ROODHOF
1854-1877
Epke Jans ROODHOF
G:
31 dec 1854
Gaasterland(Friesland).
O:
10 jul 1877
Doniawerstal(Friesland)
Albert Jans ROODHOF
1855-1886
Albert Jans ROODHOF
G:
20 dec 1855
Gaasterland(Friesland).
O:
6 apr 1886
Doniawerstal(Friesland)
Akke GERSJES
1851-1910
Akke GERSJES
G:
8 mrt 1851
Gaasterland(Friesland).
O:
19 sep 1910
Doniawerstal(Friesland)
Gooitske Epkes RYPKEMA
1816-1873
Gooitske Epkes RYPKEMA
G:
19 apr 1816
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 apr 1873
Gaasterland(Friesland)
Jan Lammerts ROODHOF
1825-1863
Jan Lammerts ROODHOF
G:
2 nov 1825
Gaasterlân-Sleat(Friesland)
O:
29 jan 1863
Gaasterland(Friesland).
Gatske Tjitskes RYPKEMA
1850-1902
Gatske Tjitskes RYPKEMA
G:
8 Mei 1850
Doniawerstal(Friesland)
O:
5 apr 1902
Doniawerstal(Friesland)
Epke Tjitskes RYPKEMA
1852-1938
Epke Tjitskes RYPKEMA
G:
24 dec 1852
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 sep 1938
Sint Nicolaasga(Friesland)
Grietje Johannes WERKMAN
1855-1944
Grietje Johannes WERKMAN
G:
23 nov 1855
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
30 jan 1944
Sint Nicolaasga(Friesland)
Akke Tjitskes RYPKEMA
1855-1939
Akke Tjitskes RYPKEMA
G:
3 nov 1855
Doniawerstal(Friesland)
O:
21 dec 1939
Doniawerstal(Friesland)
Hendrik Willems AGRICOLA
1851-1880
Hendrik Willems AGRICOLA
G:
1 jun 1851
Lemsterland(Friesland)
O:
9 Okt 1880
Doniawerstal(Friesland)
Nicolaas Wytzes POTYK
1854-1931
Nicolaas Wytzes POTYK
G:
22 jan 1854
Weststellingwerf(Friesland)
O:
25 apr 1931
Sint Nicolaasga(Friesland)
Pietje Tjitskes RYPKEMA
1858-1934
Pietje Tjitskes RYPKEMA
G:
17 sep 1858
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
1 aug 1934
Sint Nicolaasga(Friesland)
Lykele Harmens NIJHOLT
1838-1922
Lykele Harmens NIJHOLT
G:
16 jan 1838
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
25 jun 1922
Sint Nicolaasga(Friesland)
Hendrik Tjitskes RYPKEMA
1861-1943
Hendrik Tjitskes RYPKEMA
G:
30 Mei 1861
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
14 jun 1943
Sint Nicolaasga(Friesland)
Marijke Tjeerds FOLMER
1869-1948
Marijke Tjeerds FOLMER
G:
20 Mei 1869
Gaasterland(Friesland)
O:
26 Okt 1948
Doniawerstal(Friesland)
Tjitske Epkes RYPKEMA
1817-1870
Tjitske Epkes RYPKEMA
G:
19 apr 1817
Doniawerstal(Friesland)
O:
10 mrt 1870
Doniawerstal(Friesland)
Marijke Hendriks DE JONG
1826-1872
Marijke Hendriks DE JONG
G:
2 jun 1826
Doniawerstal(Friesland)
O:
26 feb 1872
Doniawerstal(Friesland)
Harmen Ruurds BOSMA
1849-1850
Harmen Ruurds BOSMA
G:
19 dec 1849
Doniawerstal(Friesland)
O:
2 jan 1850
Doniawerstal(Friesland)
Harmen Ruurds BOSMA
1850-
Harmen Ruurds BOSMA
G:
23 dec 1850
Doniawerstal(Friesland)
Jantjen MEYER
1854-1898
Jantjen MEYER
G:
12 nov 1854
Gaasterland(Friesland).
O:
18 jan 1898
Gaasterland(Friesland).
Hylkjen DE REE
1861-
Hylkjen DE REE
G:
26 sep 1861
Doniawerstal(Friesland)
Akke Ruurds BOSMAN
1852-1852
Akke Ruurds BOSMAN
G:
5 aug 1852
Doniawerstal(Friesland)
O:
9 nov 1852
Doniawerstal(Friesland)
Akke Ruurds BOSMAN
1854-1884
Akke Ruurds BOSMAN
G:
23 apr 1854
Doniawerstal(Friesland)
O:
27 apr 1884
Doniawerstal(Friesland)
Wiebe JONKMAN
1853-1918
Wiebe JONKMAN
G:
21 jun 1853
Doniawerstal(Friesland)
O:
3 aug 1918
Doniawerstal(Friesland)
Marijke Ruurds BOSMAN
1857-1859
Marijke Ruurds BOSMAN
G:
2 aug 1857
Doniawerstal(Friesland)
O:
8 Mei 1859
Doniawerstal(Friesland)
Antje Ruurds BOSMAN
1858-1860
Antje Ruurds BOSMAN
G:
17 sep 1858
Doniawerstal(Friesland)
O:
10 jun 1860
Doniawerstal(Friesland)
Trijntje Epkes RYPKEMA
1820-1887
Trijntje Epkes RYPKEMA
G:
30 jan 1820
Doniawerstal(Friesland)
O:
17 feb 1887
Doniawerstal(Friesland)
Ruurd Harmens BOSMAN
1825-1901
Ruurd Harmens BOSMAN
G:
6 mrt 1825
Doniawerstal(Friesland)
O:
4 feb 1901
Doniawerstal(Friesland)
Jan VAN ASMA
1862-1862
Jan VAN ASMA
G:
20 jan 1862
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 feb 1862
Doniawerstal(Friesland)
Ymkjen Epkes RYPKEMA
1822-1907
Ymkjen Epkes RYPKEMA
G:
7 feb 1822
Doniawerstal(Friesland)
O:
1 mrt 1907
Doniawerstal(Friesland)
Johannes Jans VAN ASMA
1830-1908
Johannes Jans VAN ASMA
G:
13 jun 1830
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 sep 1908
Gelderingen(Overijssel)
Albert Epkes RYPKEMA
1824-1825
Albert Epkes RYPKEMA
G:
20 apr 1824
Doniawerstal(Friesland)
O:
2 feb 1825
Doniawerstal(Friesland)
Harmen RYPKEMA
1865-1931
Harmen RYPKEMA
G:
21 mrt 1865
Doniawerstal(Friesland)
O:
2 dec 1931
Doniawerstal(Friesland)
Fronica AUKES
1868-1932
Fronica AUKES
G:
12 Mei 1868
Woudsend(Friesland)
O:
31 jan 1932
Doniawerstal(Friesland)
Pieter Epkes RYPKEMA
1825-1883
Pieter Epkes RYPKEMA
G:
1 apr 1825
Doniawerstal(Friesland)
O:
3 jul 1883
Doniawerstal(Friesland)
Antje Johannes ASMA
1822-1885
Antje Johannes ASMA
G:
16 jan 1822
Gaasterland(Friesland).
O:
13 Mei 1885
Doniawerstal(Friesland)
Lubbert AGRICOLA
1865-1865
Lubbert AGRICOLA
G:
15 Okt 1865
Doniawerstal(Friesland)
O:
30 nov 1865
Doniawerstal(Friesland)
Akke AGRICOLA
1867-1956
Akke AGRICOLA
G:
26 dec 1867
Oldeouwer(Friesland)
O:
1 Okt 1956
Sint Nicolaasga(Friesland)
Yme Hessels NIJHOLT
1861-
Yme Hessels NIJHOLT
G:
26 Mei 1861
Sint Nicolaasga(Friesland)
Lubbert AGRICOLA
1871-
Lubbert AGRICOLA
G:
30 Okt 1871
Doniawerstal(Friesland)
Pietje Epkes RYPKEMA
1830-1911
Pietje Epkes RYPKEMA
G:
24 jan 1830
Doniawerstal(Friesland)
O:
22 Okt 1911
Doniawerstal(Friesland)
Liekle AGRICOLA
1832-1917
Liekle AGRICOLA
G:
1 jul 1832
Doniawerstal(Friesland)
O:
12 mrt 1917
Doniawerstal(Friesland)
Akke Meinders DE REE
1788-1845
Akke Meinders DE REE
D:
16 Mei 1788
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
25 aug 1845
Sint Nicolaasga(Friesland)
Epke Tjitskes RYPKEMA
1787-1830
Epke Tjitskes RYPKEMA
G:
10 dec 1787
Goïngarijp(Friesland)
O:
29 Mei 1830
Sint Nicolaasga(Friesland)
Pietje Pieters DE JONG
1852-1889
Pietje Pieters DE JONG
G:
9 mrt 1852
Doniawerstal(Friesland)
O:
11 jun 1889
Doniawerstal(Friesland)
Teye Siebes BOSMA
1847-
Teye Siebes BOSMA
G:
20 feb 1847
Lemsterland(Friesland)
Roelof Pieter DE JONG
1864-1947
Roelof Pieter DE JONG
G:
6 Okt 1864
Oldeouwer(Friesland)
O:
3 dec 1947
Doniawerstal(Friesland)
Sietske BOSMAN
1875-1961
Sietske BOSMAN
G:
11 apr 1875
Doniawerstal(Friesland)
O:
18 jan 1961
Doniawerstal(Friesland)
Jacobje Roelofs DE REE
1823-1896
Jacobje Roelofs DE REE
G:
6 mrt 1823
Doniawerstal(Friesland)
O:
5 feb 1896
Doniawerstal(Friesland)
Pieter Meintes DE JONG
1818-1892
Pieter Meintes DE JONG
G:
5 nov 1818
Doniawerstal(Friesland)
O:
5 feb 1892
Doniawerstal(Friesland)
Roelof Meinderts DE REE
1792-1887
Roelof Meinderts DE REE
D:
2 jul 1792
Doniawerstal(Friesland)
O:
24 dec 1887
Doniawerstal(Friesland)
Pietje Siebes SWAGA
1791-1829
Pietje Siebes SWAGA
D:
19 feb 1791
Doniawerstal(Friesland)
O:
26 jan 1829
Doniawerstal(Friesland)
Gooitske Jans DE REE
1822-1830
Gooitske Jans DE REE
G:
7 apr 1822
Doniawerstal(Friesland)
O:
27 Okt 1830
Doniawerstal(Friesland)
Hessel DE REE
1857-1933
Hessel DE REE
G:
26 mrt 1857
Doniawerstal(Friesland)
O:
27 jun 1933
Doniawerstal(Friesland)
Marijke ROODHOF
1863-1945
Marijke ROODHOF
G:
8 feb 1863
Hindeloopen(Friesland)
O:
29 sep 1945
Rimke DE REE
1858-1861
Rimke DE REE
G:
20 Okt 1858
Doniawerstal(Friesland)
O:
3 aug 1861
Doniawerstal(Friesland)
Jan DE REE
1860-1936
Jan DE REE
G:
11 Okt 1860
Doniawerstal(Friesland)
O:
26 jan 1936
Sneek(Friesland)
Antje Johannes WERKMAN
1860-1906
Antje Johannes WERKMAN
G:
8 mrt 1860
Doniawerstal(Friesland)
O:
20 Okt 1906
Doniawerstal(Friesland)
Janke DE VRIES
1879-
Janke DE VRIES
G:
2 sep 1879
Doniawerstal(Friesland)
Sikke DE REE
1862-
Sikke DE REE
G:
14 Okt 1862
Doniawerstal(Friesland)
Rimbertus DE REE
1864-
Rimbertus DE REE
G:
25 dec 1864
Doniawerstal(Friesland)
Kornelis DE REE
1866-
Kornelis DE REE
G:
24 nov 1866
Doniawerstal(Friesland)
Meindert DE REE
1868-
Meindert DE REE
G:
15 Okt 1868
Doniawerstal(Friesland)
Rimke DE REE
1872-
Rimke DE REE
G:
23 apr 1872
Doniawerstal(Friesland)
Wopke DE REE
1874-
Wopke DE REE
G:
6 Okt 1874
Doniawerstal(Friesland)
Reinskje RESING
1873-1941
Reinskje RESING
G:
15 jun 1873
Doniawerstal(Friesland)
O:
1 feb 1941
Doniawerstal(Friesland)
Lubbert DE REE
1877-
Lubbert DE REE
G:
22 feb 1877
Doniawerstal(Friesland)
Johannes Jans DE REE
1828-1887
Johannes Jans DE REE
G:
7 sep 1828
Doniawerstal(Friesland)
O:
11 Okt 1887
Doniawerstal(Friesland)
Froukjen Sikkes VOGELVANGER
1831-1890
Froukjen Sikkes VOGELVANGER
G:
21 sep 1831
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 Mei 1890
Doniawerstal(Friesland)
Meindert Jans DE REE
1834-1870
Meindert Jans DE REE
G:
11 jul 1834
Doniawerstal(Friesland)
O:
22 aug 1870
Doniawerstal(Friesland)
Migchiel DE REE
1867-
Migchiel DE REE
G:
5 mrt 1867
Doniawerstal(Friesland)
Rimke DE REE
1870-
Rimke DE REE
G:
11 dec 1870
Doniawerstal(Friesland)
Age DE VRIES
1873-
Age DE VRIES
G:
31 aug 1873
Workum(Friesland)
Lubbert Jans DE REE
1832-1897
Lubbert Jans DE REE
G:
31 aug 1832
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
13 aug 1897
Sint Nicolaasga(Friesland)
Sjoukje NIJHOLT
1837-1906
Sjoukje NIJHOLT
G:
13 aug 1837
Sint Nicolaasga(Friesland)
O:
3 mrt 1906
Sint Nicolaasga(Friesland)
Gooitske Jans DE REE
1837-1837
Gooitske Jans DE REE
G:
3 mrt 1837
Doniawerstal(Friesland)
O:
28 apr 1837
Doniawerstal(Friesland)
Baukje DE REE
1871-1871
Baukje DE REE
G:
4 aug 1871
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 nov 1871
Doniawerstal(Friesland)
Baukje DE REE
1874-1875
Baukje DE REE
G:
31 Okt 1874
Franeker(Friesland)
O:
12 Mei 1875
Sneek(Friesland)
Baukje DE REE
1876-1880
Baukje DE REE
G:
21 Okt 1876
Sneek(Friesland)
O:
24 jun 1880
Sneek(Friesland)
Albert Jans DE REE
1838-1902
Albert Jans DE REE
G:
12 nov 1838
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 jul 1902
Hielkje ZWART
1840-1877
Hielkje ZWART
G:
25 feb 1840
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
23 dec 1877
Amsterdam(Noord Holland)
Jan Meinderts DE REE
1796-1873
Jan Meinderts DE REE
D:
17 aug 1796
Doniawerstal(Friesland)
O:
8 feb 1873
Doniawerstal(Friesland)
Rimke Jans VAN ASMA
1798-1874
Rimke Jans VAN ASMA
D:
6 Mei 1798
Lemsterland(Friesland)
O:
19 dec 1874
Doniawerstal(Friesland)
Ouders
Roelof Johannes NN
1722-1782
Trijntje Sakes NN
ca. 1725-1805
Meindert Roelofs DE REE
1751-1848
Meindert Roelofs DE REE
D:
24 mrt 1751
Doniawerstal(Friesland)
O:
1 mrt 1848
Doniawerstal(Friesland)
Gooitske Alberts NN
ca. 1754-1829
Gooitske Alberts NN
D:
ca. 1754
Nieuweschoot(Friesland)
O:
1 mrt 1829
Doniawerstal(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen