Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Hiltje Klazes SMIT
1753 - 1842 (~ 89 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Roelof Lammerts SLAGER
1834-
Roelof Lammerts SLAGER
G:
30 jan 1834
Weststellingwerf(Friesland)
Roelof Lammerts SLAGER
1835-1892
Roelof Lammerts SLAGER
G:
6 nov 1835
Weststellingwerf(Friesland)
O:
6 feb 1892
Weststellingwerf(Friesland)
Willemtje Lamberts DE BOER
1833-
Willemtje Lamberts DE BOER
G:
21 dec 1833
Weststellingwerf(Friesland)
Trijntje Jans SLOT
1836-1874
Trijntje Jans SLOT
G:
13 jul 1836
Weststellingwerf(Friesland)
O:
23 jan 1874
Weststellingwerf(Friesland)
Trijntje Gerbens BOSCH
1834-1903
Trijntje Gerbens BOSCH
G:
18 dec 1834
Weststellingwerf(Friesland)
O:
25 feb 1903
Weststellingwerf(Friesland)
Wybe Lammerts SLAGER
1839-1841
Wybe Lammerts SLAGER
G:
8 mrt 1839
Weststellingwerf(Friesland)
O:
1 Mei 1841
Weststellingwerf(Friesland)
Trijntje Lammerts SLAGER
1842-1932
Trijntje Lammerts SLAGER
G:
19 apr 1842
Weststellingwerf(Friesland)
O:
23 apr 1932
Utingeradeel(Friesland)
Wolter Annes DE GROOT
1838-1878
Wolter Annes DE GROOT
G:
15 apr 1838
Weststellingwerf(Friesland)
O:
2 feb 1878
Weststellingwerf(Friesland)
Albert Tjeerds HOLTROP
1831-1917
Albert Tjeerds HOLTROP
G:
23 nov 1831
Weststellingwerf(Friesland)
O:
13 jun 1917
Weststellingwerf(Friesland)
Wiebe Lammerts SLAGER
1849-1926
Wiebe Lammerts SLAGER
G:
7 sep 1849
Weststellingwerf(Friesland)
O:
28 jun 1926
Weststellingwerf(Friesland)
Roelofje BERKENBOS
1849-1889
Roelofje BERKENBOS
G:
27 nov 1849
Weststellingwerf(Friesland)
O:
13 dec 1889
Weststellingwerf(Friesland)
Antje Reinders KUNST
1844-1926
Antje Reinders KUNST
G:
13 Okt 1844
Ooststellingwerf(Friesland)
O:
20 mrt 1926
Weststellingwerf(Friesland)
Lammert Roelofs SLAGER
1794-1871
Lammert Roelofs SLAGER
G:
7 nov 1794
Noordwolde(Friesland)
O:
18 dec 1871
Weststellingwerf(Friesland)
Aaltjen Roelofs BERKENBOS
1809-1889
Aaltjen Roelofs BERKENBOS
G:
18 nov 1809
O:
26 apr 1889
Weststellingwerf(Friesland)
Ruurd Roelofs SLAGER
1797-1813
Ruurd Roelofs SLAGER
G:
27 mrt 1797
Noordwolde(Friesland)
O:
9 apr 1813
Weststellingwerf(Friesland)
Hiltje Roelofs SLAGER
1800-1807
Hiltje Roelofs SLAGER
G:
4 jul 1800
Noordwolde(Friesland)
O:
5 Mei 1807
Weststellingwerf(Friesland)
Aaltje Wybes SLAGER
1831-1912
Aaltje Wybes SLAGER
G:
8 Mei 1831
Weststellingwerf(Friesland)
O:
1 dec 1912
Weststellingwerf(Friesland)
Jan Annes KOOPMANS
1834-1909
Jan Annes KOOPMANS
G:
13 aug 1834
Weststellingwerf(Friesland)
O:
7 jun 1909
Weststellingwerf(Friesland)
Roelof Wybes SLAGER
1834-1920
Roelof Wybes SLAGER
G:
25 mrt 1834
Weststellingwerf(Friesland)
O:
20 mrt 1920
Weststellingwerf(Friesland)
Jantje Reinders DOUMA
1841-1901
Jantje Reinders DOUMA
G:
14 Okt 1841
Weststellingwerf(Friesland)
O:
27 mrt 1901
Weststellingwerf(Friesland)
Jan Wybes SLAGER
1837-1931
Jan Wybes SLAGER
G:
16 jun 1837
Weststellingwerf(Friesland)
O:
23 mrt 1931
Weststellingwerf(Friesland)
Eisje Harmens SCHIPPER
1841-1919
Eisje Harmens SCHIPPER
G:
22 aug 1841
Weststellingwerf(Friesland)
O:
27 jun 1919
Weststellingwerf(Friesland)
Ruurd Wybes SLAGER
1840-1930
Ruurd Wybes SLAGER
G:
25 nov 1840
Weststellingwerf(Friesland)
O:
30 jan 1930
Weststellingwerf(Friesland)
Abel Wybes SLAGER
1845-
Abel Wybes SLAGER
G:
24 jul 1845
Weststellingwerf(Friesland)
Eltje SCHIPPER
1850-1936
Eltje SCHIPPER
G:
30 nov 1850
Weststellingwerf(Friesland)
O:
17 jun 1936
Opsterland(Friesland)
Wybe Roelofs SLAGER
1802-1883
Wybe Roelofs SLAGER
G:
22 apr 1802
Noordwolde(Friesland)
O:
25 nov 1883
Weststellingwerf(Friesland)
Minkjen Jans SCHYVA
1808-1892
Minkjen Jans SCHYVA
G:
16 jan 1808
Vinkega(Friesland)
O:
13 feb 1892
Weststellingwerf(Friesland)
Klaas Roelofs SLAGER
1805-
Klaas Roelofs SLAGER
G:
23 aug 1805
Noordwolde(Friesland)
Hiltje Roelofs SLAGER
1808-1810
Hiltje Roelofs SLAGER
G:
30 Okt 1808
Noordwolde(Friesland)
O:
28 feb 1810
Weststellingwerf(Friesland)
Meike Roelofs SLAGER
1810-
Meike Roelofs SLAGER
G:
5 dec 1810
Noordwolde(Friesland)
Ruurd Roelofs SLAGER
1816-1887
Ruurd Roelofs SLAGER
G:
27 Okt 1816
Weststellingwerf(Friesland)
O:
11 Okt 1887
Ooststellingwerf(Friesland)
Trijntje Ruurds VAN DER WERF
1771-1847
Trijntje Ruurds VAN DER WERF
G:
18 apr 1771
Noordwolde(Friesland)
O:
10 nov 1847
Weststellingwerf(Friesland)
Roelof Lammerts SLAGER
1766-1818
Roelof Lammerts SLAGER
D:
16 nov 1766
Noordwolde(Friesland)
O:
21 dec 1818
Weststellingwerf(Friesland)
Aafke Ruurds NN
1773-1775
Aafke Ruurds NN
G:
2 nov 1773
Noordwolde(Friesland)
O:
Voor 14 jan 1775
Aafke Ruurds VAN DER WERF
1775-
Aafke Ruurds VAN DER WERF
G:
14 jan 1775
Noordwolde(Friesland)
Jantjen Ruurds VAN DER WERF
1777-
Jantjen Ruurds VAN DER WERF
G:
09 sep 1777
Noordwolde(Friesland)
Janke Ruurds NN
1780-1884
Janke Ruurds NN
G:
14 feb 1780
Noordwolde(Friesland)
O:
Voor 27 Okt 1884
Janke Ruurds VAN DER WERF
1784-
Janke Ruurds VAN DER WERF
G:
27 Okt 1784
Noordwolde(Friesland)
Jentje Ruurds VAN DER WERF
1787-
Jentje Ruurds VAN DER WERF
G:
23 Mei 1787
Noordwolde(Friesland)
Jannes Jans NIJHOLT
1835-1882
Jannes Jans NIJHOLT
G:
28 nov 1835
Weststellingwerf(Friesland)
O:
27 mrt 1882
Weststellingwerf(Friesland)
Grietje Gaukes ZWARTEVEEN
1837-1904
Grietje Gaukes ZWARTEVEEN
G:
23 jan 1837
Weststellingwerf(Friesland)
O:
28 jul 1904
Weststellingwerf(Friesland)
Klaasje Jans NIJHOLT
1837-
Klaasje Jans NIJHOLT
G:
07 dec 1837
Weststellingwerf(Friesland)
Pieter Jans NIJHOLT
1838-
Pieter Jans NIJHOLT
G:
23 Okt 1838
Weststellingwerf(Friesland)
Klaasje Jans NIJHOLT
1842-
Klaasje Jans NIJHOLT
G:
06 feb 1842
Weststellingwerf(Friesland)
Willem Jans NIJHOLT
1845-
Willem Jans NIJHOLT
G:
26 jul 1845
Weststellingwerf(Friesland)
Janke NIJHOLT
1852-
Janke NIJHOLT
G:
01 jul 1852
Weststellingwerf(Friesland)
Auke NIJHOLT
1857-
Auke NIJHOLT
G:
22 dec 1857
Weststellingwerf(Friesland)
Ruurd NIJHOLT
1861-
Ruurd NIJHOLT
G:
17 nov 1861
Weststellingwerf(Friesland)
Geesje Pieters VAN DER HEIDE
1813-1910
Geesje Pieters VAN DER HEIDE
G:
14 dec 1813
Weststellingwerf(Friesland)
O:
25 dec 1910
Weststellingwerf(Friesland)
Jan Jannes NIJHOLT
1797-1886
Jan Jannes NIJHOLT
G:
31 dec 1797
Oldeholtpade(Friesland)
O:
23 feb 1886
Weststellingwerf(Friesland)
Jan Jacobs KOLK
1842-1916
Jan Jacobs KOLK
G:
27 mrt 1842
Weststellingwerf(Friesland)
O:
30 Okt 1916
Weststellingwerf(Friesland)
Jantje BOOY
-1922
Jantje BOOY
G:
Oldemarkt(Overijssel)
O:
6 feb 1922
Weststellingwerf(Friesland)
Luite Jacobs KOLK
1845-1922
Luite Jacobs KOLK
G:
9 Okt 1845
Weststellingwerf(Friesland)
O:
17 Okt 1922
Weststellingwerf(Friesland)
Klaas KOLK
1849-1941
Klaas KOLK
G:
18 dec 1849
Weststellingwerf(Friesland)
O:
13 apr 1941
Weststellingwerf(Friesland)
Antje BLOEMHOF
1859-
Antje BLOEMHOF
G:
28 dec 1859
Weststellingwerf(Friesland)
Ruurd KOLK
1854-1914
Ruurd KOLK
G:
2 mrt 1854
Weststellingwerf(Friesland)
O:
4 Mei 1914
Ooststellingwerf(Friesland)
Hendrikje MULDER
1858-1908
Hendrikje MULDER
G:
15 Okt 1858
Ooststellingwerf(Friesland)
O:
17 Okt 1908
Ooststellingwerf(Friesland)
Hiltje Pieters VAN DER HEIDE
1815-1858
Hiltje Pieters VAN DER HEIDE
G:
14 feb 1815
Weststellingwerf(Friesland)
O:
12 dec 1858
Weststellingwerf(Friesland)
Jacob Jans KOLK
1813-1860
Jacob Jans KOLK
G:
7 feb 1813
Weststellingwerf(Friesland)
O:
4 jun 1860
Weststellingwerf(Friesland)
Levenloos kind VAN DER HEIDE
-1866
Levenloos kind VAN DER HEIDE
O:
29 Okt 1866
Weststellingwerf(Friesland)
Klaasje VAN DER HEIDE
1868-
Klaasje VAN DER HEIDE
G:
17 Mei 1868
Weststellingwerf(Friesland)
Sietze VAN DER HEIDE
1862-
Sietze VAN DER HEIDE
G:
12 nov 1862
Weststellingwerf(Friesland)
Sjoerd VAN DER HEIDE
1870-
Sjoerd VAN DER HEIDE
G:
19 apr 1870
Weststellingwerf(Friesland)
Femmigje PUTTING
1884-
Femmigje PUTTING
G:
13 dec 1884
Weststellingwerf(Friesland)
Pietsje VAN DER HEIDE
1872-
Pietsje VAN DER HEIDE
G:
8 dec 1872
Weststellingwerf(Friesland)
Barteld NIJHOLT
1864-1938
Barteld NIJHOLT
G:
4 apr 1864
Ooststellingwerf(Friesland)
O:
19 sep 1938
Heerenveen(Friesland)
Ruurd Pieters VAN DER HEIDE
1819-1911
Ruurd Pieters VAN DER HEIDE
G:
12 dec 1819
Weststellingwerf(Friesland)
O:
21 nov 1911
Weststellingwerf(Friesland)
Johanna Sjoerds NIJHOLT
1843-1893
Johanna Sjoerds NIJHOLT
G:
3 nov 1843
Weststellingwerf(Friesland)
O:
14 jun 1893
Weststellingwerf(Friesland)
Klaasje VAN DER HEIDE
1852-1940
Klaasje VAN DER HEIDE
G:
11 feb 1852
Weststellingwerf(Friesland)
O:
1 aug 1940
Weststellingwerf(Friesland)
Willem Minderts KUIPERS
1846-1932
Willem Minderts KUIPERS
G:
10 jun 1846
Weststellingwerf(Friesland)
O:
20 feb 1932
Weststellingwerf(Friesland)
Jebbigje VAN DER HEIDE
1854-1940
Jebbigje VAN DER HEIDE
G:
4 feb 1854
Weststellingwerf(Friesland)
O:
6 Okt 1940
Weststellingwerf(Friesland)
Wessel PUTTING
1852-1914
Wessel PUTTING
G:
09 aug 1852
Weststellingwerf(Friesland)
O:
04 apr 1914
Weststellingwerf(Friesland)
Janke VAN DER HEIDE
1857-
Janke VAN DER HEIDE
G:
7 feb 1857
Weststellingwerf(Friesland)
Hendrikje VAN DER HEIDE
1859-
Hendrikje VAN DER HEIDE
G:
9 aug 1859
Weststellingwerf(Friesland)
Hendrik Jans PUNTER
1855-
Hendrik Jans PUNTER
G:
26 jul 1855
Ooststellingwerf(Friesland)
Pieter VAN DER HEIDE
1863-
Pieter VAN DER HEIDE
G:
29 Mei 1863
Weststellingwerf(Friesland)
Janke VAN DER HEIDE
1865-
Janke VAN DER HEIDE
G:
21 dec 1865
Weststellingwerf(Friesland)
Kornelus Pieters VAN DER HEIDE
1822-1899
Kornelus Pieters VAN DER HEIDE
G:
03 Okt 1822
Weststellingwerf(Friesland)
O:
23 jul 1899
Weststellingwerf(Friesland)
Wytske Heeroma HEEROMA
1823-
Wytske Heeroma HEEROMA
G:
2 aug 1823
Weststellingwerf(Friesland)
Janke Pieters VAN DER HEIDE
1825-
Janke Pieters VAN DER HEIDE
G:
03 dec 1825
Weststellingwerf(Friesland)
Klaasje Ruurds VAN DER WERF
1789-1859
Klaasje Ruurds VAN DER WERF
G:
28 Okt 1789
Noordwolde(Friesland)
O:
22 Okt 1859
Weststellingwerf(Friesland)
Pieter Jakobs VAN DER HEIDE
ca. 1782-1860
Pieter Jakobs VAN DER HEIDE
G:
ca. 1782
Amsterdam(Noord Holland)
O:
09 aug 1860
Weststellingwerf(Friesland)
Klaas Ruurds NN
1791-vóór 1811
Klaas Ruurds NN
G:
08 nov 1791
Noordwolde(Friesland)
O:
vóór 1811
Froukje Ruurds VAN DER WERF
1793-
Froukje Ruurds VAN DER WERF
G:
24 jun 1793
Noordwolde(Friesland)
Ouders
Klaas Alberts NN
Aafjen Lyckeles NN
Hiltje Klazes SMIT
1753-1842
Hiltje Klazes SMIT
D:
13 Mei 1753
Weststellingwerf(Friesland)
O:
11 Okt 1842
Weststellingwerf(Friesland)
Ruurd Jentjes VAN DER WERF
1739-1814
Ruurd Jentjes VAN DER WERF
G:
25 Mei 1739
Noordwolde(Friesland)
O:
18 aug 1814
Weststellingwerf(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen