Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Klaas Feikes ALTENA
1757 - 1826 (~ 68 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Geertje Klazes ALTENA
1786-1812
Geertje Klazes ALTENA
D:
26 jul 1786
Makkum(Friesland)
O:
Voor 1812
Sjieuwke LOLKEMA
1844-
Sjieuwke LOLKEMA
G:
24 mrt 1844
Wymbritseradeel(Friesland)
Taetske LOLKEMA
1842-1913
Taetske LOLKEMA
G:
21 aug 1842
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
2 nov 1913
Wymbritseradeel(Friesland)
Gerben VAN DER WEY
1833-1909
Gerben VAN DER WEY
G:
7 jul 1833
Wonseradeel(Friesland)
O:
25 aug 1909
Wymbritseradeel(Friesland)
Lolke Sjieuwkes LOLKEMA
1814-1847
Lolke Sjieuwkes LOLKEMA
G:
19 feb 1814
Oudega(Friesland)
O:
3 jul 1847
Westhem(Friesland)
Tjitske Jetzes DIJKSTRA
1814-1893
Tjitske Jetzes DIJKSTRA
G:
31 mei 1814
Westhem(Friesland)
O:
7 dec 1893
Westhem(Friesland)
Jetze LOLKEMA
1815-
Jetze LOLKEMA
G:
5 apr 1815
Wymbritseradeel(Friesland)
Klaas LOLKEMA
1816-
Klaas LOLKEMA
G:
12 jul 1816
Wymbritseradeel(Friesland)
Rintje Johannes DIJKSTRA
1844-1846
Rintje Johannes DIJKSTRA
G:
2 mrt 1844
Hindeloopen(Friesland)
O:
17 sep 1846
Hindeloopen(Friesland)
Jan Johannes DIJKSTRA
1845-1847
Jan Johannes DIJKSTRA
G:
20 sep 1845
Hindeloopen(Friesland)
O:
25 mei 1847
Hindeloopen(Friesland)
Teerdske Johannes DIJKSTRA
1848-1919
Teerdske Johannes DIJKSTRA
G:
17 feb 1848
Hindeloopen(Friesland)
O:
17 apr 1919
Gaast(Friesland)
Tjitte Baukes DE JONG
1851-1926
Tjitte Baukes DE JONG
G:
30 mrt 1851
Nijhuizum(Friesland)
O:
11 apr 1926
Makkum(Friesland)
Lolke Johannes DIJKSTRA
1851-1922
Lolke Johannes DIJKSTRA
G:
28 jul 1851
Hindeloopen(Friesland)
O:
16 feb 1922
Burgwerd(Friesland)
Marijke Baukes DE JONG
1857-1923
Marijke Baukes DE JONG
G:
11 mei 1857
Heeg(Friesland)
O:
23 mrt 1923
Bolsward(Friesland)
Geertje DIJKSTRA
1853-
Geertje DIJKSTRA
G:
26 feb 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
Rintje DIJKSTRA
1855-1933
Rintje DIJKSTRA
G:
25 apr 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
11 mrt 1933
Greonterp(Friesland)
Trijntje VAN DER WERF
1849-1895
Trijntje VAN DER WERF
G:
21 feb 1849
Koudum(Friesland)
O:
14 jul 1895
Hennaarderadeel(Friesland)
Franciska TUSCH
1855-1936
Franciska TUSCH
G:
11 mrt 1855
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
26 nov 1936
Wymbritseradeel(Friesland)
Akke DIJKSTRA
1857-
Akke DIJKSTRA
G:
22 mrt 1857
Wymbritseradeel(Friesland)
Levenloos kind DIJKSTRA
-1860
Levenloos kind DIJKSTRA
O:
18 apr 1860
Wymbritseradeel(Friesland)
Tjitske DIJKSTRA
1863-1921
Tjitske DIJKSTRA
G:
14 apr 1863
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
7 jan 1921
Wonseradeel(Friesland)
Hyltje VAN DER WEY
1864-1914
Hyltje VAN DER WEY
G:
27 Okt 1864
Wonseradeel(Friesland)
O:
23 jan 1914
Wonseradeel(Friesland)
Hendrik KRAMER
1858-1952
Hendrik KRAMER
G:
2 dec 1858
Bolsward(Friesland)
O:
10 feb 1952
Leeuwarden(Friesland)
Antje Sjieuwkes LOLKEMA
1818-1869
Antje Sjieuwkes LOLKEMA
G:
5 feb 1818
Oudega(Friesland)
O:
1 jul 1869
Nijhuizum(Friesland)
Johannes Jetzes DIJKSTRA
1818-1877
Johannes Jetzes DIJKSTRA
G:
31 mei 1818
Blauwhuis(Friesland)
O:
8 sep 1877
Nijhuizum(Friesland)
Popke LOLKEMA
1819-1837
Popke LOLKEMA
G:
5 okt 1819
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
28 mrt 1837
Oudega(Friesland)
Jan LOLKEMA
1821-1845
Jan LOLKEMA
G:
25 aug 1821
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
9 jul 1845
Oudega(Friesland)
Geertje LOLKEMA
1823-
Geertje LOLKEMA
G:
23 mrt 1823
Wymbritseradeel(Friesland)
Vythus LOLKEMA
1827-
Vythus LOLKEMA
G:
27 nov 1827
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje LOLKEMA
1830-
Trijntje LOLKEMA
G:
16 mrt 1830
Wymbritseradeel(Friesland)
Klaas LOLKEMA
1831-
Klaas LOLKEMA
G:
23 dec 1831
Wymbritseradeel(Friesland)
Jantje Klazes ALTENA
1788-1862
Jantje Klazes ALTENA
D:
9 Okt 1788
Makkum(Friesland)
O:
16 apr 1862
Wymbritseradeel(Friesland)
Sjieuwke Lolkes LOLKEMA
1776-1837
Sjieuwke Lolkes LOLKEMA
G:
3 nov 1776
Greonterp(Friesland)
O:
17 mei 1837
Oudega(Friesland)
Klaas Feikes ALTENA
1820-1838
Klaas Feikes ALTENA
G:
19 mrt 1820
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
4 Okt 1838
Wymbritseradeel(Friesland)
Engele Feikes ALTENA
1821-1833
Engele Feikes ALTENA
G:
6 sep 1821
Wonseradeel(Friesland)
O:
10 Okt 1833
Wymbritseradeel(Friesland)
Antje Feikes ALTENA
1823-1834
Antje Feikes ALTENA
G:
4 aug 1823
Wonseradeel(Friesland)
O:
29 sep 1834
Wymbritseradeel(Friesland)
Wietze Feikes ALTENA
1825-1825
Wietze Feikes ALTENA
G:
6 nov 1825
Workum(Friesland)
O:
14 nov 1825
Workum(Friesland)
Geertje Feikes ALTENA
1827-1829
Geertje Feikes ALTENA
G:
5 mrt 1827
Workum(Friesland)
O:
28 Mei 1829
Wymbritseradeel(Friesland)
Feike ALTENA
1855-
Feike ALTENA
G:
20 jul 1855
Bolsward(Friesland)
Sjouke ALTENA
1857-
Sjouke ALTENA
G:
10 Okt 1857
Bolsward(Friesland)
Jantjen DE BLAAUW
1865-1931
Jantjen DE BLAAUW
G:
3 jan 1865
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
10 mrt 1931
Bolsward(Friesland)
Klaas ALTENA
1860-1894
Klaas ALTENA
G:
3 nov 1860
Bolsward(Friesland)
O:
28 dec 1894
Bolsward(Friesland)
Riemke SIERKSTRA
1868-1912
Riemke SIERKSTRA
G:
2 apr 1868
Wonseradeel(Friesland)
O:
30 nov 1912
Bolsward(Friesland)
Ruurd ALTENA
1862-1890
Ruurd ALTENA
G:
11 jul 1862
Bolsward(Friesland)
O:
28 jan 1890
Bolsward(Friesland)
Trijntje ALTENA
1865-
Trijntje ALTENA
G:
21 feb 1865
Bolsward(Friesland)
Reintje ALTENA
1866-1868
Reintje ALTENA
G:
2 jul 1866
Bolsward(Friesland)
O:
22 dec 1868
Bolsward(Friesland)
Siebren Feikes ALTENA
1830-1882
Siebren Feikes ALTENA
G:
22 feb 1830
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
14 apr 1882
Bolsward(Friesland)
Geertje Sjoukes FABER
1827-1897
Geertje Sjoukes FABER
G:
17 nov 1827
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
14 jun 1897
Bolsward(Friesland)
Jan Feikes ALTENA
1832-1919
Jan Feikes ALTENA
G:
3 dec 1832
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
27 feb 1919
Leeuwarden(Friesland)
Akke Johannes STELPSTRA
1830-1899
Akke Johannes STELPSTRA
G:
1 nov 1830
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
31 dec 1899
Leeuwarden(Friesland)
Engele Feikes ALTENA
1835-1835
Engele Feikes ALTENA
G:
1 apr 1835
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
2 apr 1835
Wymbritseradeel(Friesland)
Jantje Engeles ALTENA
1862-1864
Jantje Engeles ALTENA
G:
24 jan 1862
Menaldumadeel(Friesland)
O:
4 nov 1864
Menaldumadeel(Friesland)
Trijntje Engeles ALTENA
1864-1866
Trijntje Engeles ALTENA
G:
8 mrt 1864
Menaldumadeel(Friesland)
O:
28 Mei 1866
Menaldumadeel(Friesland)
Trijntje Engeles ALTENA
1866-1867
Trijntje Engeles ALTENA
G:
18 dec 1866
Menaldumadeel(Friesland)
O:
31 Mei 1867
Menaldumadeel(Friesland)
Engele Feikes ALTENA
1836-1891
Engele Feikes ALTENA
G:
21 jun 1836
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 dec 1891
Menaldumadeel(Friesland)
Geiske Gerrits SCHOENMAKER
1828-1868
Geiske Gerrits SCHOENMAKER
G:
12 Mei 1828
Franekeradeel(Friesland)
O:
8 feb 1868
Menaldumadeel(Friesland)
Feike Engeles ALTENA
1870-1870
Feike Engeles ALTENA
G:
28 mrt 1870
Menaldumadeel(Friesland)
O:
11 jul 1870
Menaldumadeel(Friesland)
Trijntje Engeles ALTENA
1871-1871
Trijntje Engeles ALTENA
G:
29 mrt 1871
Menaldumadeel(Friesland)
O:
15 nov 1871
Menaldumadeel(Friesland)
Geiske Engeles ALTENA
1872-1873
Geiske Engeles ALTENA
G:
14 dec 1872
Menaldumadeel(Friesland)
O:
9 jun 1873
Menaldumadeel(Friesland)
Pieter Engeles ALTENA
1874-
Pieter Engeles ALTENA
G:
9 jun 1874
Menaldumadeel(Friesland)
Trijntje ALTENA
1876-1893
Trijntje ALTENA
G:
17 feb 1876
Menaldumadeel(Friesland)
O:
5 nov 1893
Menaldumadeel(Friesland)
Feikje ALTENA
1879-1880
Feikje ALTENA
G:
9 jul 1879
Menaldumadeel(Friesland)
O:
27 jul 1880
Menaldumadeel(Friesland)
Beitske Pieters THEE
1838-1910
Beitske Pieters THEE
G:
3 jun 1838
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
14 aug 1910
Menaldumadeel(Friesland)
Levenloos kind ATTEMA
-1866
Levenloos kind ATTEMA
O:
26 nov 1866
Wonseradeel(Friesland)
Ytje ATTEMA
1868-1877
Ytje ATTEMA
G:
16 Mei 1868
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
12 apr 1877
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje ATTEMA
1870-1884
Trijntje ATTEMA
G:
16 jan 1870
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
7 nov 1884
Wymbritseradeel(Friesland)
Sjoerd ATTEMA
1872-1887
Sjoerd ATTEMA
G:
16 jan 1872
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
17 sep 1887
Wymbritseradeel(Friesland)
Sjuwke ATTEMA
1873-
Sjuwke ATTEMA
G:
31 mrt 1873
Wymbritseradeel(Friesland)
Tjitske WIEBENGA
1864-1904
Tjitske WIEBENGA
G:
25 aug 1864
Wonseradeel(Friesland)
O:
5 apr 1904
Wymbritseradeel(Friesland)
Levenloos kind ATTEMA
-1875
Levenloos kind ATTEMA
O:
31 dec 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Levenloos kind ATTEMA
-1875
Levenloos kind ATTEMA
O:
31 dec 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Levenloos kind ATTEMA
-1875
Levenloos kind ATTEMA
O:
31 dec 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Feike ATTEMA
1877-1895
Feike ATTEMA
G:
4 mrt 1877
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
10 mrt 1895
Wymbritseradeel(Friesland)
Yde ATTEMA
1879-1903
Yde ATTEMA
G:
2 aug 1879
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
24 mrt 1903
Wymbritseradeel(Friesland)
Antje Feikes ALTENA
1839-1883
Antje Feikes ALTENA
G:
17 feb 1839
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
12 feb 1883
Wymbritseradeel(Friesland)
Otto Sjoerds ATTEMA
1836-1924
Otto Sjoerds ATTEMA
G:
20 jan 1836
Wonseradeel(Friesland)
O:
23 feb 1924
Wymbritseradeel(Friesland)
Feike Klazes ALTENA
1790-1847
Feike Klazes ALTENA
D:
4 dec 1790
Makkum(Friesland)
O:
17 aug 1847
Wymbritseradeel(Friesland)
Trijntje Engeles DE WOLF
1799-1876
Trijntje Engeles DE WOLF
D:
27 Mei 1799
Workum(Friesland)
O:
10 feb 1876
Wymbritseradeel(Friesland)
Siebren Klazes ALTENA
1793-1828
Siebren Klazes ALTENA
D:
26 jan 1793
Makkum(Friesland)
O:
14 jun 1828
Wymbritseradeel(Friesland)
Liskjen Fokkes ALTENA
1848-1858
Liskjen Fokkes ALTENA
G:
21 dec 1848
Workum(Friesland)
O:
27 jan 1858
Wonseradeel(Friesland)
Wiebren ALTENA
1852-1911
Wiebren ALTENA
G:
26 aug 1852
Workum(Friesland)
O:
19 Mei 1911
Leeuwarden(Friesland)
Anna VAN DER BERG
1851-1940
Anna VAN DER BERG
G:
20 nov 1851
Leeuwarden(Friesland)
O:
22 nov 1940
Leeuwarden(Friesland)
Fokke Wybrens ALTENA
1818-1894
Fokke Wybrens ALTENA
G:
3 aug 1818
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
6 nov 1894
Bolsward(Friesland)
Antje Ages WALTA
1817-1875
Antje Ages WALTA
G:
3 Okt 1817
Workum(Friesland)
O:
21 mrt 1875
Wonseradeel(Friesland)
Levenloos kind ALTENA
-1848
Levenloos kind ALTENA
O:
16 dec 1848
Oostdongeradeel(Friesland)
Meike ALTENA
1851-
Meike ALTENA
G:
23 mrt 1851
Wonseradeel(Friesland)
Dorothea ALTENA
1853-1853
Dorothea ALTENA
G:
14 Mei 1853
Wonseradeel(Friesland)
O:
1 aug 1853
Wonseradeel(Friesland)
Klaas Wybrens ALTENA
1819-
Klaas Wybrens ALTENA
G:
27 dec 1819
Wonseradeel(Friesland)
Hiske Hilbrands DE WOLFF
1816-1855
Hiske Hilbrands DE WOLFF
G:
21 sep 1816
Wonseradeel(Friesland)
O:
11 feb 1855
Wonseradeel(Friesland)
Tjitske Reinders LEISTRA
1835-1931
Tjitske Reinders LEISTRA
G:
21 sep 1835
Bolsward(Friesland)
O:
7 dec 1931
Bolsward(Friesland)
Gerritje ALTENA
1863-
Gerritje ALTENA
G:
28 sep 1863
Wymbritseradeel(Friesland)
Gerrit Wybrens ALTENA
1821-1863
Gerrit Wybrens ALTENA
G:
22 Mei 1821
Wonseradeel(Friesland)
O:
27 jan 1863
Maria Lambertus JANZEN
1824-
Maria Lambertus JANZEN
G:
5 sep 1824
Sneek(Friesland)
Antje Wybrens ALTENA
1822-1914
Antje Wybrens ALTENA
G:
23 sep 1822
Wonseradeel(Friesland)
O:
15 jan 1914
Wymbritseradeel(Friesland)
Willem Rienks AGRICOLA
1816-1902
Willem Rienks AGRICOLA
G:
23 jun 1816
Doniawerstal(Friesland)
O:
14 jan 1902
Doniawerstal(Friesland)
Janneke ALTENA
1866-1940
Janneke ALTENA
G:
8 aug 1866
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
28 mrt 1940
Wymbritseradeel(Friesland)
Meike ALTENA
1866-
Meike ALTENA
G:
8 aug 1866
Wymbritseradeel(Friesland)
Fimme VAN DER WAL
1866-
Fimme VAN DER WAL
G:
15 feb 1866
Gaasterland(Friesland).
Wybren ALTENA
1867-
Wybren ALTENA
G:
24 nov 1867
Wymbritseradeel(Friesland)
Pieter Wybrens ALTENA
1824-
Pieter Wybrens ALTENA
G:
27 jul 1824
Wonseradeel(Friesland)
Hendrikje DE VRIES
1834-1887
Hendrikje DE VRIES
G:
2 sep 1834
Gaasterland(Friesland).
O:
6 sep 1887
Wymbritseradeel(Friesland)
Wybren Klazes ALTENA
1796-1865
Wybren Klazes ALTENA
D:
3 mrt 1796
Makkum(Friesland)
O:
24 jul 1865
Wonseradeel(Friesland)
Meike Foppes FLAPPER
1790-1875
Meike Foppes FLAPPER
D:
29 Okt 1790
Bolsward(Friesland)
O:
13 jan 1875
Wonseradeel(Friesland)
Ouders
Feike Klases (ALTENA)
1727-1799
Geertje Sipkes NN
1735-1793
Klaas Feikes ALTENA
1757-1826
Klaas Feikes ALTENA
D:
21 apr 1757
Makkum(Friesland)
O:
6 feb 1826
Wymbritseradeel(Friesland)
Antje Siebrens NN
1757-1811
Antje Siebrens NN
D:
27 feb 1757
Arum(Friesland)
O:
8 jul 1811
Wonseradeel(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen