Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Trijntje Reins
1749 - 1822 (~ 73 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Aenke Aukes VAN DER WEY
1783-vóór 1811
Aenke Aukes VAN DER WEY
D:
24 mrt 1783
Blauwhuis(Friesland)
O:
vóór 1811
Hiltje Aukes VAN DER WEY
1788-1815
Hiltje Aukes VAN DER WEY
D:
19 jun 1788
Blauwhuis(Friesland)
O:
18 mei 1815
Workum(Friesland)
Simke Ates JAGER
Johannes Aukes VAN DER WEY
1780-vóór 1785
Johannes Aukes VAN DER WEY
D:
1 aug 1780
Blauwhuis(Friesland)
O:
vóór 1785
Johannes Aukes VAN DER WEY
1785-1858
Johannes Aukes VAN DER WEY
G:
13 jun 1785
Hieslum(Friesland)
O:
17 apr 1858
Hieslum(Friesland)
Djieuwke Jans YPMA
1786-1859
Djieuwke Jans YPMA
G:
20 nov 1786
Witmarsum(Friesland)
O:
15 apr 1859
Hieslum(Friesland)
Rein Aukes VAN DER WEY
1791-
Rein Aukes VAN DER WEY
D:
30 mrt 1791
Blauwhuis(Friesland)
Sytze VAN DER WERF
1837-1916
Sytze VAN DER WERF
G:
9 sep 1837
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
10 jan 1916
Wymbritseradeel(Friesland)
Jinke VAN DER SCHUIT
1841-1931
Jinke VAN DER SCHUIT
G:
12 nov 1841
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
26 aug 1931
Wymbritseradeel(Friesland)
Eelke VAN DER WERF
1840-1922
Eelke VAN DER WERF
G:
13 feb 1840
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
12 feb 1922
Wymbritseradeel(Friesland)
Bottje PALSTRA
1838-1913
Bottje PALSTRA
G:
22 aug 1838
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
16 jun 1913
Sneek(Friesland)
Beitske VAN DER WERF
1842-1928
Beitske VAN DER WERF
G:
29 aug 1842
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
12 Mei 1928
Wymbritseradeel(Friesland)
Fedde DE WOLFF
1836-1906
Fedde DE WOLFF
G:
15 feb 1836
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 aug 1906
Wymbritseradeel(Friesland)
Sybrig VAN DER WERF
1845-
Sybrig VAN DER WERF
G:
17 feb 1845
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Akke VAN DER WERF
1849-
Akke VAN DER WERF
G:
27 nov 1849
Wymbritseradeel(Friesland)
Everardus Agapietus DE VRIES
1843-
Everardus Agapietus DE VRIES
G:
29 jan 1843
Wymbritseradeel(Friesland)
Rein VAN DER WERF
1853-1875
Rein VAN DER WERF
G:
24 jun 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
12 Mei 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Auke Sytzes VAN DER WERF
1812-1890
Auke Sytzes VAN DER WERF
G:
16 jul 1812
Wonseradeel(Friesland)
O:
28 Mei 1890
Workum(Friesland)
Dieuwke Eelkes DE JONG
1816-1862
Dieuwke Eelkes DE JONG
G:
23 jan 1816
Workum(Friesland)
O:
15 jun 1862
Wymbritseradeel(Friesland)
Jan VAN DER WERF
1814-
Jan VAN DER WERF
G:
8 jun 1814
Wonseradeel(Friesland)
Sytze VAN DER WERF
1844-1928
Sytze VAN DER WERF
G:
1844
O:
10 okt 1928
Gaasterlân-Sleat(Friesland)
Johanneske ZALMSTRA
-vóór 1928
Johanneske ZALMSTRA
O:
vóór 1928
Trijntje VAN DER WERF
1849-1895
Trijntje VAN DER WERF
G:
21 feb 1849
Koudum(Friesland)
O:
14 jul 1895
Hennaarderadeel(Friesland)
Rintje DIJKSTRA
1855-1933
Rintje DIJKSTRA
G:
25 apr 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
11 mrt 1933
Greonterp(Friesland)
David Sietses VAN DER WERF
1819-1901
David Sietses VAN DER WERF
G:
1 okt 1819
Wonseradeel(Friesland)
O:
11 nov 1901
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Akke Ittes ROODHOF
1819-1893
Akke Ittes ROODHOF
G:
22 mei 1819
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
24 dec 1893
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Trijntje VAN DER WERF
1823-
Trijntje VAN DER WERF
G:
23 okt 1823
Wonseradeel(Friesland)
Sybrigje Aukes VAN DER WEY
1775-1847
Sybrigje Aukes VAN DER WEY
G:
15 nov 1775
Hieslum(Friesland)
O:
25 jun 1847
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Sytze Davids VAN DER WERF
1785-1843
Sytze Davids VAN DER WERF
G:
15 jul 1785
Workum(Friesland)
O:
25 aug 1843
Gaasterlân-Sleat(Friesland)
Jouke ADEMA
1834-1909
Jouke ADEMA
G:
9 Mei 1834
Wonseradeel(Friesland)
O:
3 apr 1909
Bolsward(Friesland)
Jantje HAARSMA
1843-1929
Jantje HAARSMA
G:
18 sep 1843
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
11 jun 1929
Gaasterland(Friesland)
Pieter ADEMA
1836-1836
Pieter ADEMA
G:
3 jun 1836
Wonseradeel(Friesland)
O:
29 nov 1836
Wonseradeel(Friesland)
Pieter ADEMA
1838-1922
Pieter ADEMA
G:
27 jul 1838
Wonseradeel(Friesland)
O:
18 apr 1922
Lemsterland(Friesland)
Grietje VAN DER POL
1851-1874
Grietje VAN DER POL
G:
13 feb 1851
Wonseradeel(Friesland)
O:
17 sep 1874
Lemsterland(Friesland)
Jantje MONKELBAAN
1854-1919
Jantje MONKELBAAN
G:
8 Mei 1854
Gaasterland(Friesland)
O:
3 Mei 1919
Lemsterland(Friesland)
Hessel ADEMA
1841-1929
Hessel ADEMA
G:
20 jun 1841
Wonseradeel(Friesland)
O:
27 feb 1929
Bolsward(Friesland)
Sieuwke ADEMA
1844-1923
Sieuwke ADEMA
G:
8 jul 1844
Wonseradeel(Friesland)
O:
16 dec 1923
Sneek(Friesland)
Sibbeltje BRANDSMA
1845-1920
Sibbeltje BRANDSMA
G:
15 sep 1845
Wonseradeel(Friesland)
O:
30 mrt 1920
Sneek(Friesland)
Simon ADEMA
1847-1878
Simon ADEMA
G:
16 apr 1847
Wonseradeel(Friesland)
O:
29 sep 1878
Wonseradeel(Friesland)
Hieke VAN DER ZEE
1851-1894
Hieke VAN DER ZEE
G:
14 jul 1851
Wonseradeel(Friesland)
O:
19 aug 1894
Wymbritseradeel(Friesland)
Ymkjen ADEMA
1852-1932
Ymkjen ADEMA
G:
12 apr 1852
Wonseradeel(Friesland)
O:
24 sep 1932
Wymbritseradeel(Friesland)
Cornelis BEKEMA
1857-1943
Cornelis BEKEMA
G:
13 apr 1857
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
10 nov 1943
Wymbritseradeel(Friesland)
Jantje Joukes BOUMA
1807-1891
Jantje Joukes BOUMA
D:
5 jun 1807
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
18 jun 1891
Wonseradeel(Friesland)
Johannes Pieters ADEMA
1804-1860
Johannes Pieters ADEMA
D:
14 sep 1804
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 feb 1860
Wonseradeel(Friesland)
Trijntje Joukes BOUMA
ca. 1810-
Trijntje Joukes BOUMA
G:
ca. 1810
Ymk Aukes VAN DER WEY
1778-1827
Ymk Aukes VAN DER WEY
G:
19 mrt 1778
Hieslum(Friesland)
O:
17 jul 1827
Wymbritseradeel(Friesland)
Jouke Jacobs BOUMA
ca. 1775-1853
Jouke Jacobs BOUMA
G:
ca. 1775
O:
12 dec 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
Ouders
Rein Liskes
Ymkjen Jacobs
Trijntje Reins
1749-1822
Trijntje Reins
D:
22 jan 1749
Bolsward(Friesland)
O:
23 jul 1822
Wonseradeel(Friesland)
Auke Johannes VAN DER WEY
1747-1820
Auke Johannes VAN DER WEY
G:
2 mrt 1747
Folsgare(Friesland)
O:
25 apr 1820
Hieslum(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen