Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Attje Ittes
1756 - 1789 (~ 32 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Attje Ittes ROODHOF
1811-1815
Attje Ittes ROODHOF
G:
22 mrt 1811
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
O:
11 jun 1815
Stavoren(Friesland)
Dirk Ittes ROODHOF
1812-1815
Dirk Ittes ROODHOF
G:
20 feb 1812
Stavoren(Friesland)
O:
3 jun 1815
Stavoren(Friesland)
Sytske Ittes ROODHOF
1813-1813
Sytske Ittes ROODHOF
G:
18 jan 1813
Stavoren(Friesland)
O:
20 jan 1813
Stavoren(Friesland)
Jan Ittes ROODHOF
1814-1814
Jan Ittes ROODHOF
G:
26 aug 1814
Stavoren(Friesland)
O:
4 sep 1814
Stavoren(Friesland)
Itte POLDER
1843-1874
Itte POLDER
G:
24 mrt 1843
Gaasterland(Friesland).
O:
19 jan 1874
Bolsward(Friesland)
Agatha VAN DER WEY
1845-1901
Agatha VAN DER WEY
G:
7 aug 1845
Bolsward(Friesland)
O:
12 jun 1901
Bolsward(Friesland)
Johannes POLDER
1844-1869
Johannes POLDER
G:
17 Okt 1844
Gaasterland(Friesland).
O:
2 Mei 1869
Bolsward(Friesland)
Margrieta GALEMA
1846-
Margrieta GALEMA
G:
25 dec 1846
Bolsward(Friesland)
Atje Jittes ROODHOF
1816-1857
Atje Jittes ROODHOF
G:
16 jan 1816
Bakhuizen(Friesland)
O:
14 okt 1857
Wonseradeel(Friesland)
Robijn Johannes POLDER
1809-1857
Robijn Johannes POLDER
D:
19 Mei 1809
Makkum(Friesland)
O:
12 aug 1857
Wonseradeel(Friesland)
Itte ROODHOF
1852-1903
Itte ROODHOF
G:
1852
O:
10 sep 1903
Stavoren(Friesland)
Durk Ittes ROODHOF
1817-1896
Durk Ittes ROODHOF
G:
14 feb 1817
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
2 dec 1896
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Ester Johannes VOETS
-v贸贸r 1896
Ester Johannes VOETS
O:
v贸贸r 1896
Sjoukje HAARSMA
1849-1932
Sjoukje HAARSMA
G:
1849
O:
30 okt 1932
Rauwerderhem(Friesland)
Rinke HAARSMA
1854-
Rinke HAARSMA
G:
15 Okt 1854
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Wietske AGRICOLA
1853-1940
Wietske AGRICOLA
G:
18 jun 1853
Doniawerstal(Friesland)
O:
15 apr 1940
Doniawerstal(Friesland)
Sietske Ittes ROODHOF
1818-1901
Sietske Ittes ROODHOF
G:
11 mrt 1818
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
2 feb 1901
Oudemirdum(Friesland)
Rein Rinkes HAARSMA
-v贸贸r 1901
Rein Rinkes HAARSMA
O:
v贸贸r 1901
Sytze VAN DER WERF
1844-1928
Sytze VAN DER WERF
G:
1844
O:
10 okt 1928
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
Johanneske ZALMSTRA
-v贸贸r 1928
Johanneske ZALMSTRA
O:
v贸贸r 1928
Trijntje VAN DER WERF
1849-1895
Trijntje VAN DER WERF
G:
21 feb 1849
Koudum(Friesland)
O:
14 jul 1895
Hennaarderadeel(Friesland)
Rintje DIJKSTRA
1855-1933
Rintje DIJKSTRA
G:
25 apr 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
11 mrt 1933
Greonterp(Friesland)
Akke Ittes ROODHOF
1819-1893
Akke Ittes ROODHOF
G:
22 mei 1819
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
24 dec 1893
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
David Sietses VAN DER WERF
1819-1901
David Sietses VAN DER WERF
G:
1 okt 1819
Wonseradeel(Friesland)
O:
11 nov 1901
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Harmke Ittes ROODHOF
1822-1869
Harmke Ittes ROODHOF
G:
4 apr 1822
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
18 nov 1869
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Johannes Lammerts DE JONG
Itte Harmens ROODHOF
1786-1847
Itte Harmens ROODHOF
G:
19 sep 1786
Warns(Friesland)
O:
26 jul 1847
Warns(Friesland)
Sjoukjen Durks VAN DER HOF
ca. 1787-1825
Sjoukjen Durks VAN DER HOF
G:
ca. 1787
O:
21 mrt 1825
Scharl(Friesland)
Harmen Lammerts ROODHOF
1824-
Harmen Lammerts ROODHOF
G:
29 apr 1824
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
Marijke ROODHOF
1852-1869
Marijke ROODHOF
G:
10 sep 1852
Gaasterland(Friesland).
O:
9 jan 1869
Gaasterland(Friesland).
Lammert ROODHOF
1853-1890
Lammert ROODHOF
G:
28 dec 1853
Gaasterland(Friesland).
O:
9 apr 1890
Gaasterland(Friesland).
Epke Jans ROODHOF
1854-1877
Epke Jans ROODHOF
G:
31 dec 1854
Gaasterland(Friesland).
O:
10 jul 1877
Doniawerstal(Friesland)
Albert Jans ROODHOF
1855-1886
Albert Jans ROODHOF
G:
20 dec 1855
Gaasterland(Friesland).
O:
6 apr 1886
Doniawerstal(Friesland)
Akke GERSJES
1851-1910
Akke GERSJES
G:
8 mrt 1851
Gaasterland(Friesland).
O:
19 sep 1910
Doniawerstal(Friesland)
Jan Lammerts ROODHOF
1825-1863
Jan Lammerts ROODHOF
G:
2 nov 1825
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
O:
29 jan 1863
Gaasterland(Friesland).
Gooitske Epkes RYPKEMA
1816-1873
Gooitske Epkes RYPKEMA
G:
19 apr 1816
Doniawerstal(Friesland)
O:
19 apr 1873
Gaasterland(Friesland)
Gerrit Lammerts ROODHOF
1828-
Gerrit Lammerts ROODHOF
G:
11 dec 1828
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
Rein Lammerts ROODHOF
1831-
Rein Lammerts ROODHOF
G:
3 apr 1831
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
Elske Lammerts ROODHOF
1834-
Elske Lammerts ROODHOF
G:
19 jan 1834
Gaasterl鈔-Sleat(Friesland)
Lammert Harmens ROODHOF
1787-
Lammert Harmens ROODHOF
D:
21 nov 1787
Bakhuizen(Friesland)
Maria Jans SCHAPER
Attje Ittes
1756-1789
Attje Ittes
D:
20 jun 1756
Doniawerstal(Friesland)
O:
16 jun 1789
Warns(Friesland)
Harmen Lammerts
1756-1795
Harmen Lammerts
D:
26 dec 1756
Oudemirdum(Friesland)
O:
11 nov 1795
Warns(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen