Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Akke Ruurds HUITEMA
1757 - 1819 (~ 61 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Eelke Hommes DE JONG
1785-1786
Eelke Hommes DE JONG
G:
11 feb 1785
O:
Voor apr 1786
Eelke Hommes DE JONG
1786-1787
Eelke Hommes DE JONG
D:
4 apr 1786
Workum(Friesland)
O:
7 apr 1787
Workum(Friesland)
Anskje Eelkes DE JONG
1814-1826
Anskje Eelkes DE JONG
G:
12 Mei 1814
Workum(Friesland)
O:
24 Okt 1826
Workum(Friesland)
Sytze VAN DER WERF
1837-1916
Sytze VAN DER WERF
G:
9 sep 1837
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
10 jan 1916
Wymbritseradeel(Friesland)
Jinke VAN DER SCHUIT
1841-1931
Jinke VAN DER SCHUIT
G:
12 nov 1841
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
26 aug 1931
Wymbritseradeel(Friesland)
Eelke VAN DER WERF
1840-1922
Eelke VAN DER WERF
G:
13 feb 1840
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
12 feb 1922
Wymbritseradeel(Friesland)
Bottje PALSTRA
1838-1913
Bottje PALSTRA
G:
22 aug 1838
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
16 jun 1913
Sneek(Friesland)
Beitske VAN DER WERF
1842-1928
Beitske VAN DER WERF
G:
29 aug 1842
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
12 Mei 1928
Wymbritseradeel(Friesland)
Fedde DE WOLFF
1836-1906
Fedde DE WOLFF
G:
15 feb 1836
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 aug 1906
Wymbritseradeel(Friesland)
Sybrig VAN DER WERF
1845-
Sybrig VAN DER WERF
G:
17 feb 1845
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Akke VAN DER WERF
1849-
Akke VAN DER WERF
G:
27 nov 1849
Wymbritseradeel(Friesland)
Everardus Agapietus DE VRIES
1843-
Everardus Agapietus DE VRIES
G:
29 jan 1843
Wymbritseradeel(Friesland)
Rein VAN DER WERF
1853-1875
Rein VAN DER WERF
G:
24 jun 1853
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
12 Mei 1875
Wymbritseradeel(Friesland)
Dieuwke Eelkes DE JONG
1816-1862
Dieuwke Eelkes DE JONG
G:
23 jan 1816
Workum(Friesland)
O:
15 jun 1862
Wymbritseradeel(Friesland)
Auke Sytzes VAN DER WERF
1812-1890
Auke Sytzes VAN DER WERF
G:
16 jul 1812
Wonseradeel(Friesland)
O:
28 Mei 1890
Workum(Friesland)
Eelke DE JONG
1849-1908
Eelke DE JONG
G:
23 sep 1849
Workum(Friesland)
O:
7 apr 1908
Wymbritseradeel(Friesland)
Sytske JANSEN
1855-1938
Sytske JANSEN
G:
10 sep 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
27 dec 1938
Wymbritseradeel(Friesland)
Anna DE JONG
1851-
Anna DE JONG
G:
29 mrt 1851
Workum(Friesland)
Pier HUITEMA
1848-
Pier HUITEMA
G:
6 Okt 1848
Wymbritseradeel(Friesland)
Jan DE JONG
1852-
Jan DE JONG
G:
27 apr 1852
Workum(Friesland)
Beitske DE JONG
1855-
Beitske DE JONG
G:
11 jun 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
Theodorus YEDEMA
1840-1914
Theodorus YEDEMA
G:
20 mrt 1840
Wonseradeel(Friesland)
O:
15 Mei 1914
Sneek(Friesland)
Tjitte DE JONG
1863-
Tjitte DE JONG
G:
6 dec 1863
Wymbritseradeel(Friesland)
Homme Eelkes DE JONG
1817-1887
Homme Eelkes DE JONG
G:
27 Okt 1817
Workum(Friesland)
O:
21 aug 1887
Wymbritseradeel(Friesland)
Marijke Jans BIJVOETS
1818-1869
Marijke Jans BIJVOETS
G:
25 dec 1818
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
11 Mei 1869
Wymbritseradeel(Friesland)
Akke Eelkes DE JONG
1820-1832
Akke Eelkes DE JONG
G:
24 Okt 1820
Workum(Friesland)
O:
17 Mei 1832
Workum(Friesland)
Tjitte Eelkes DE JONG
1823-1825
Tjitte Eelkes DE JONG
G:
21 jun 1823
Workum(Friesland)
O:
4 apr 1825
Workum(Friesland)
Jeltje Eelkes DE JONG
1826-1828
Jeltje Eelkes DE JONG
G:
24 apr 1826
Workum(Friesland)
O:
29 jun 1828
Workum(Friesland)
Auke VAN DER ZEE
1853-1899
Auke VAN DER ZEE
G:
8 jan 1853
Workum(Friesland)
O:
16 Okt 1899
Workum(Friesland)
Sjoukje SPIJKERMAN
1854-1891
Sjoukje SPIJKERMAN
G:
23 mrt 1854
Doniawerstal(Friesland)
O:
30 jun 1891
Eelke VAN DER ZEE
1855-
Eelke VAN DER ZEE
G:
21 dec 1855
Workum(Friesland)
Trijntje HULSCHER
1860-
Trijntje HULSCHER
G:
5 jul 1860
Doniawerstal(Friesland)
Johannes VAN DER ZEE
1861-1881
Johannes VAN DER ZEE
G:
18 aug 1861
Workum(Friesland)
O:
5 apr 1881
Franeker(Friesland)
Marten VAN DER ZEE
1865-
Marten VAN DER ZEE
G:
12 sep 1865
Workum(Friesland)
Jeltje Eelkes DE JONG
1829-1869
Jeltje Eelkes DE JONG
G:
22 jul 1829
Workum(Friesland)
O:
17 apr 1869
Workum(Friesland)
Sietze Aukes VAN DER ZEE
1823-1893
Sietze Aukes VAN DER ZEE
G:
3 apr 1823
Workum(Friesland)
O:
25 nov 1893
Workum(Friesland)
Eelke Hommes DE JONG
1787-1850
Eelke Hommes DE JONG
G:
6 apr 1787
Workum(Friesland)
O:
15 dec 1850
Workum(Friesland)
Beitske Pieters DE JONG(JUKKERS)
1789-1833
Beitske Pieters DE JONG(JUKKERS)
D:
6 feb 1789
Workum(Friesland)
O:
26 apr 1833
Workum(Friesland)
Anne Eelkes DE JONG
1841-
Anne Eelkes DE JONG
G:
18 jan 1841
Workum(Friesland)
Jeltje VALLINGA
1870-1957
Jeltje VALLINGA
G:
7 apr 1870
Workum(Friesland)
O:
13 mrt 1957
Tjerkgaast(Friesland)
Durk DOOPER
1869-1916
Durk DOOPER
G:
15 dec 1869
Gaasterland(Friesland).
O:
15 feb 1916
Tjerkgaast(Friesland)
Thomas VALLINGA
1872-1926
Thomas VALLINGA
G:
21 dec 1872
Workum(Friesland)
O:
21 feb 1926
Doniawerstal(Friesland)
Sjoukje VALLINGA
1874-
Sjoukje VALLINGA
G:
10 apr 1874
Workum(Friesland)
Johannes KETELAAR
1873-
Johannes KETELAAR
G:
25 nov 1873
Wymbritseradeel(Friesland)
Akke Eelkes DE JONG
1842-1876
Akke Eelkes DE JONG
G:
25 sep 1842
Workum(Friesland)
O:
30 jun 1876
Workum(Friesland)
Robijn Thomas VALLINGA
1828-1908
Robijn Thomas VALLINGA
G:
3 aug 1828
Wonseradeel(Friesland)
O:
14 mrt 1908
Workum(Friesland)
Jelletje Annes VOGELZANG
-1869
Jelletje Annes VOGELZANG
O:
12 jan 1869
Workum(Friesland)
Maaike Folkerts WAGENAAR
1814-
Maaike Folkerts WAGENAAR
G:
2 jul 1814
Wymbritseradeel(Friesland)
Akke Folkerts WAGENAAR
1829-1895
Akke Folkerts WAGENAAR
G:
30 aug 1829
Workum(Friesland)
O:
11 jan 1895
Gaasterlân-Sleat(Friesland)
Hielke Fokkes BROUWER
1822-
Hielke Fokkes BROUWER
G:
17 jun 1822
Workum(Friesland)
O:
Workum(Friesland)
Grietje Hommes DE JONG
1788-1857
Grietje Hommes DE JONG
D:
8 mrt 1788
Workum(Friesland)
O:
23 sep 1857
Workum(Friesland)
Folkert Pieters WAGENAAR
1783-1838
Folkert Pieters WAGENAAR
D:
10 dec 1783
Workum(Friesland)
O:
14 jan 1838
Workum(Friesland)
Andrieske Hommes DE JONG
1789-1793
Andrieske Hommes DE JONG
D:
3 nov 1789
Workum(Friesland)
O:
Voor nov 1793
Anschie Hommes DE JONG
1789-1791
Anschie Hommes DE JONG
D:
3 nov 1789
Workum(Friesland)
O:
Voor feb 1791
Anschie Hommes DE JONG
1791-1812
Anschie Hommes DE JONG
D:
21 feb 1791
Workum(Friesland)
O:
26 Okt 1812
Ruurd Gosses VISSER
1785-1832
Ruurd Gosses VISSER
G:
16 Mei 1785
O:
15 dec 1832
Ruurd Hommes DE JONG
1792-1796
Ruurd Hommes DE JONG
D:
6 mrt 1792
Workum(Friesland)
O:
28 aug 1796
Andrieske Hommes DE JONG
1793-1848
Andrieske Hommes DE JONG
D:
28 nov 1793
Workum(Friesland)
O:
3 jan 1848
It Heidenskip(Friesland)
Albert Hendriks HOYINGA
1787-
Albert Hendriks HOYINGA
G:
1787
Gaast(Friesland)
Jeltje Hommes DE JONG
1795-1817
Jeltje Hommes DE JONG
D:
30 Mei 1795
Workum(Friesland)
O:
13 Mei 1817
It Heidenskip(Friesland)
Ruurd Hommes DE JONG
1796-1797
Ruurd Hommes DE JONG
D:
28 aug 1796
Workum(Friesland)
O:
12 sep 1797
It Heidenskip(Friesland)
Homkje DE JONG
1852-
Homkje DE JONG
G:
10 jun 1852
Nijehaske(Friesland)
Douwe Egberts NN
Ruurd Hommes DE JONG
1797-1855
Ruurd Hommes DE JONG
D:
12 sep 1797
Workum(Friesland)
O:
4 Mei 1855
Pietrik Tjerks PIETERSMA
1805-1858
Pietrik Tjerks PIETERSMA
D:
5 Okt 1805
Blauwhuis(Friesland)
O:
4 aug 1858
Haskerland(Friesland)
Homme Pieters DE JONG
1823-1823
Homme Pieters DE JONG
G:
8 aug 1823
Workum(Friesland)
O:
2 nov 1823
Workum(Friesland)
Pieter Hommes DE JONG
1851-1908
Pieter Hommes DE JONG
G:
5 mrt 1851
Bolsward(Friesland)
O:
17 nov 1908
Workum(Friesland)
Anna Ypkes HUISMAN
1858-
Anna Ypkes HUISMAN
G:
29 Okt 1858
Workum(Friesland)
Antje Hommes DE JONG
1853-1932
Antje Hommes DE JONG
G:
20 nov 1853
Bolsward(Friesland)
O:
24 aug 1932
Leeuwarden(Friesland)
Sybrandus Sjoerds POSTMA
1854-1938
Sybrandus Sjoerds POSTMA
G:
23 aug 1854
Rauwerderhem(Friesland)
O:
28 nov 1938
Leeuwarden(Friesland)
Jan Hommes DE JONG
1855-1855
Jan Hommes DE JONG
G:
1 jul 1855
Bolsward(Friesland)
O:
20 jul 1855
Bolsward(Friesland)
Jan Hommes DE JONG
1858-1950
Jan Hommes DE JONG
G:
11 apr 1858
Bolsward(Friesland)
O:
3 apr 1950
Marijke Dirks FLAPPER
1860-1941
Marijke Dirks FLAPPER
G:
13 dec 1860
Wonseradeel(Friesland)
O:
16 dec 1941
Ruurd Hommes DE JONG
1861-1909
Ruurd Hommes DE JONG
G:
12 aug 1861
Bolsward(Friesland)
O:
20 feb 1909
Franeker(Friesland)
Sjoerd Hommes DE JONG
1863-1955
Sjoerd Hommes DE JONG
G:
2 mrt 1863
Bolsward(Friesland)
O:
1 Okt 1955
Bolsward(Friesland)
Andrieske Andries BEKEMA
1865-1956
Andrieske Andries BEKEMA
G:
20 apr 1865
Workum(Friesland)
O:
12 dec 1956
Bolsward(Friesland)
Eelke DE JONG
1866-1866
Eelke DE JONG
G:
5 jan 1866
Bolsward(Friesland)
O:
6 sep 1866
Bolsward(Friesland)
Homme Pieters DE JONG
1824-1898
Homme Pieters DE JONG
G:
27 sep 1824
Workum(Friesland)
O:
9 sep 1898
Bolsward(Friesland)
Angniet Pieters PALSTRA
1824-1914
Angniet Pieters PALSTRA
G:
12 apr 1824
Menaldumadeel(Friesland)
O:
12 dec 1914
Bolsward(Friesland)
Yette FLAPPER
1847-
Yette FLAPPER
G:
20 apr 1847
Wonseradeel(Friesland)
Petrus FLAPPER
1849-1905
Petrus FLAPPER
G:
16 mrt 1849
Bolsward(Friesland)
O:
12 dec 1905
Groningen(Groningen)
Agatha Petronella SMITS
1846-1923
Agatha Petronella SMITS
G:
15 feb 1846
Groningen(Groningen)
O:
23 jul 1923
Groningen(Groningen)
Antje FLAPPER
1850-1874
Antje FLAPPER
G:
30 Okt 1850
Bolsward(Friesland)
O:
25 aug 1874
Groningen(Groningen)
Rinske Pieters DE JONG
1826-1898
Rinske Pieters DE JONG
G:
22 jan 1826
Workum(Friesland)
O:
4 jan 1898
Groningen(Groningen)
Jan Yettes FLAPPER
1817-1852
Jan Yettes FLAPPER
G:
11 jun 1817
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
17 Mei 1852
Bolsward(Friesland)
Jantje WATZES
1861-1923
Jantje WATZES
G:
29 Mei 1861
Leeuwarden(Friesland)
O:
5 Mei 1923
Groningen(Groningen)
Johan Hendrik Frans WELBERGEN
1858-1923
Johan Hendrik Frans WELBERGEN
G:
20 jun 1858
Groningen(Groningen)
O:
26 feb 1923
Groningen(Groningen)
Watze WATZES
1831-1894
Watze WATZES
G:
1 feb 1831
Bolsward(Friesland)
O:
14 aug 1894
Groningen(Groningen)
Jan DE JONG
1827-1827
Jan DE JONG
G:
13 sep 1827
Workum(Friesland)
O:
21 nov 1827
Workum(Friesland)
Jan Pieters DE JONG
1829-1832
Jan Pieters DE JONG
G:
7 mrt 1829
Workum(Friesland)
O:
1 nov 1832
Franekeradeel(Friesland)
Pieter DE JONG
1859-
Pieter DE JONG
G:
10 apr 1859
Wonseradeel(Friesland)
Jacob DE JONG
1861-1913
Jacob DE JONG
G:
12 mrt 1861
Wonseradeel(Friesland)
O:
6 jan 1913
Workum(Friesland)
Jantje DE JONG
1862-1893
Jantje DE JONG
G:
11 Okt 1862
Wonseradeel(Friesland)
O:
2 jun 1893
Workum(Friesland)
Petrus VELDMAN
1859-1919
Petrus VELDMAN
G:
27 nov 1859
Workum(Friesland)
O:
7 jun 1919
Workum(Friesland)
Reinskje DE JONG
1865-1894
Reinskje DE JONG
G:
8 apr 1865
Wonseradeel(Friesland)
O:
2 jul 1894
Hennarderadeel(Friesland)
Wiebe TERPSTRA
1866-1958
Wiebe TERPSTRA
G:
12 feb 1866
Bolsward(Friesland)
O:
9 apr 1958
Bolsward(Friesland)
Sytze Pieters DE JONG
1830-1868
Sytze Pieters DE JONG
G:
9 jul 1830
Franekeradeel(Friesland)
O:
29 Okt 1868
Wonseradeel(Friesland)
Antje Jacobs DE BOER
1835-1866
Antje Jacobs DE BOER
G:
15 apr 1835
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
21 apr 1866
Wonseradeel(Friesland)
Jeltje Pieters DE JONG
1832-1833
Jeltje Pieters DE JONG
G:
17 mrt 1832
Franekeradeel(Friesland)
O:
22 Mei 1833
Franekeradeel(Friesland)
Akke Pieters DE JONG
1832-1832
Akke Pieters DE JONG
G:
17 mrt 1832
Franekeradeel(Friesland)
O:
6 aug 1832
Franekeradeel(Friesland)
Bouwe WOUDA
1863-
Bouwe WOUDA
G:
27 aug 1863
Workum(Friesland)
Marijke GROENENDAL
1868-
Marijke GROENENDAL
G:
19 jan 1868
Wonseradeel(Friesland)
Jantje Luurtzes WOUDA
1866-1866
Jantje Luurtzes WOUDA
G:
2 mrt 1866
Workum(Friesland)
O:
27 mei 1866
Workum(Friesland)
Jantje WOUDA
1867-1931
Jantje WOUDA
G:
14 apr 1867
Workum(Friesland)
O:
24 dec 1931
Workum(Friesland)
Aldert VELDMANS
1846-1912
Aldert VELDMANS
G:
26 aug 1846
Workum(Friesland)
O:
15 jan 1912
Workum(Friesland)
Akke Pieters DE JONG
1835-1918
Akke Pieters DE JONG
G:
1 Okt 1835
Franekeradeel(Friesland)
O:
30 Mei 1918
Workum(Friesland)
Luurtze Bouwes WOUDA
1836-1878
Luurtze Bouwes WOUDA
G:
26 jul 1836
Hemelumer Oldefeld(Friesland)
O:
30 mrt 1878
Workum(Friesland)
Jan Pieters DE JONG
1837-1911
Jan Pieters DE JONG
G:
18 jan 1837
Franekeradeel(Friesland)
O:
14 feb 1911
Barradeel(Friesland)
Agatha Johannes HUNING
1840-1915
Agatha Johannes HUNING
G:
23 jan 1840
Bolsward(Friesland)
O:
14 aug 1915
Barradeel(Friesland)
Pieter Hommes DE JONG
1798-1864
Pieter Hommes DE JONG
D:
18 dec 1798
Workum(Friesland)
O:
14 jan 1864
Workum(Friesland)
Jantje Jans DIJKSTRA
1796-1841
Jantje Jans DIJKSTRA
D:
8 dec 1796
Workum(Friesland)
O:
27 jun 1841
Wonseradeel(Friesland)
Wiebe DE JONG
1851-1853
Wiebe DE JONG
G:
18 jul 1851
O:
31 jan 1853
Eelke DE JONG
1852-
Eelke DE JONG
G:
6 sep 1852
Sytske DE JONG
1853-1919
Sytske DE JONG
G:
15 dec 1853
O:
1 apr 1919
Elisabeth DE JONG
1855-1873
Elisabeth DE JONG
G:
29 mrt 1855
O:
28 nov 1873
Jantje DE JONG
1856-1856
Jantje DE JONG
G:
22 aug 1856
O:
28 aug 1856
Jantje DE JONG
1862-1893
Jantje DE JONG
G:
27 jul 1862
O:
2 jun 1893
Antje Wiebes VAN DER BAAN(SPINBAAS)
1824-1904
Antje Wiebes VAN DER BAAN(SPINBAAS)
G:
19 jun 1824
O:
2 sep 1904
Workum(Friesland)
Yde YDEMA
1829-
Yde YDEMA
G:
13 sep 1829
Workum(Friesland)
Antje YDEMA
1836-
Antje YDEMA
G:
9 feb 1836
Workum(Friesland)
Zitske Hommes DE JONG
1801-1848
Zitske Hommes DE JONG
D:
13 jul 1801
Workum(Friesland)
O:
14 Okt 1848
Workum(Friesland)
Pieter Ydes YDEMA
1794-1859
Pieter Ydes YDEMA
D:
23 sep 1794
Joure(Friesland)
O:
11 sep 1859
Franeker(Friesland)
Ouders
Ruurd Riemers HUITEMA
1726-1804
Anske Gerkes (HOYTEMA)
1733-1808
Akke Ruurds HUITEMA
1757-1819
Akke Ruurds HUITEMA
D:
27 aug 1757
Blauwhuis(Friesland)
O:
11 jan 1819
Workum(Friesland)
Homme Eelkes DE JONG
1755-1809
Homme Eelkes DE JONG
D:
25 jun 1755
Workum(Friesland)
O:
9 jun 1809
Workum(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen