Welkom bij genealogie huize Kuipers en De Wolff
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentje
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
English
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Tjerk Huites HUITEMA
1757 - 1845 (~ 88 jaar)
Persoon
Gezin
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
(Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.)
Pieter PALSTRA
1849-
Pieter PALSTRA
G:
5 feb 1849
Menaldumadeel(Friesland)
Helena DIJKSTRA
1852-1909
Helena DIJKSTRA
G:
16 feb 1852
Sneek(Friesland)
O:
29 dec 1909
Sneek(Friesland)
Johannes PALSTRA
1850-1866
Johannes PALSTRA
G:
23 sep 1850
Menaldumadeel(Friesland)
O:
2 apr 1866
Menaldumadeel(Friesland)
Theodorus Sjoerds PALSTRA
1852-1855
Theodorus Sjoerds PALSTRA
G:
2 aug 1852
Menaldumadeel(Friesland)
O:
16 Mei 1855
Menaldumadeel(Friesland)
Antje PALSTRA
1855-1884
Antje PALSTRA
G:
5 feb 1855
Menaldumadeel(Friesland)
O:
3 dec 1884
Wonseradeel(Friesland)
Taeke TEKSTRA
1860-1934
Taeke TEKSTRA
G:
12 mrt 1860
Wonseradeel(Friesland)
O:
17 Ok 1934
Leeuwarderadeel(Friesland)
Theodorus PALSTRA
1856-
Theodorus PALSTRA
G:
22 jun 1856
Menaldumadeel(Friesland)
Antje TEERNSTRA
1861-
Antje TEERNSTRA
G:
12 feb 1861
Wonseradeel(Friesland)
Gerben PALSTRA
1858-1943
Gerben PALSTRA
G:
2 sep 1858
Menaldumadeel(Friesland)
O:
30 mrt 1943
Leeuwarden(Friesland)
Antje VAN DER VELDE
1855-1935
Antje VAN DER VELDE
G:
28 feb 1855
Idaarderadeel(Friesland)
O:
23 jul 1935
Leeuwarden(Friesland)
Jan PALSTRA
1860-1954
Jan PALSTRA
G:
15 Mei 1860
Menaldumadeel(Friesland)
O:
2 Okt 1954
Franeker(Friesland)
Elisabeth WEITENBERG
1862-1955
Elisabeth WEITENBERG
G:
17 sep 1862
Menaldumadeel(Friesland)
O:
1 apr 1955
Franeker(Friesland)
Sjoerd Pieters PALSTRA
1822-1862
Sjoerd Pieters PALSTRA
G:
1 feb 1822
Menaldumadeel(Friesland)
O:
15 nov 1862
Antje Pieters FABER
1822-1866
Antje Pieters FABER
G:
22 jan 1822
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
1 jan 1866
Menaldumadeel(Friesland)
Pieter Hommes DE JONG
1851-1908
Pieter Hommes DE JONG
G:
5 mrt 1851
Bolsward(Friesland)
O:
17 nov 1908
Workum(Friesland)
Anna Ypkes HUISMAN
1858-
Anna Ypkes HUISMAN
G:
29 Okt 1858
Workum(Friesland)
Antje Hommes DE JONG
1853-1932
Antje Hommes DE JONG
G:
20 nov 1853
Bolsward(Friesland)
O:
24 aug 1932
Leeuwarden(Friesland)
Sybrandus Sjoerds POSTMA
1854-1938
Sybrandus Sjoerds POSTMA
G:
23 aug 1854
Rauwerderhem(Friesland)
O:
28 nov 1938
Leeuwarden(Friesland)
Jan Hommes DE JONG
1855-1855
Jan Hommes DE JONG
G:
1 jul 1855
Bolsward(Friesland)
O:
20 jul 1855
Bolsward(Friesland)
Jan Hommes DE JONG
1858-1950
Jan Hommes DE JONG
G:
11 apr 1858
Bolsward(Friesland)
O:
3 apr 1950
Marijke Dirks FLAPPER
1860-1941
Marijke Dirks FLAPPER
G:
13 dec 1860
Wonseradeel(Friesland)
O:
16 dec 1941
Ruurd Hommes DE JONG
1861-1909
Ruurd Hommes DE JONG
G:
12 aug 1861
Bolsward(Friesland)
O:
20 feb 1909
Franeker(Friesland)
Sjoerd Hommes DE JONG
1863-1955
Sjoerd Hommes DE JONG
G:
2 mrt 1863
Bolsward(Friesland)
O:
1 Okt 1955
Bolsward(Friesland)
Andrieske Andries BEKEMA
1865-1956
Andrieske Andries BEKEMA
G:
20 apr 1865
Workum(Friesland)
O:
12 dec 1956
Bolsward(Friesland)
Eelke DE JONG
1866-1866
Eelke DE JONG
G:
5 jan 1866
Bolsward(Friesland)
O:
6 sep 1866
Bolsward(Friesland)
Angniet Pieters PALSTRA
1824-1914
Angniet Pieters PALSTRA
G:
12 apr 1824
Menaldumadeel(Friesland)
O:
12 dec 1914
Bolsward(Friesland)
Homme Pieters DE JONG
1824-1898
Homme Pieters DE JONG
G:
27 sep 1824
Workum(Friesland)
O:
9 sep 1898
Bolsward(Friesland)
Tryntsje Pieters PALSTRA
1826-1845
Tryntsje Pieters PALSTRA
G:
30 jan 1826
Menaldumadeel(Friesland)
O:
8 dec 1845
Ynte P. DE BOER
1802-1847
Ynte P. DE BOER
D:
14 apr 1802
Gaasterland(Friesland)
O:
1 nov 1847
Franekeradeel(Friesland)
Aaltje VALLINGA
1853-1933
Aaltje VALLINGA
G:
10 Okt 1853
Wonseradeel(Friesland)
O:
13 feb 1933
Wonseradeel(Friesland)
Jacob ANDRINGA
1845-1916
Jacob ANDRINGA
G:
17 nov 1845
Leeuwarderadeel(Friesland)
O:
17 feb 1916
Wonseradeel(Friesland)
Pieter VALLINGA
1855-1892
Pieter VALLINGA
G:
16 feb 1855
Wonseradeel(Friesland)
O:
7 sep 1892
Sloten(Friesland)
Sybrig HUITEMA
1854-1934
Sybrig HUITEMA
G:
24 aug 1854
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
20 feb 1934
Gaasterland(Friesland)
Abe VALLINGA
1856-1901
Abe VALLINGA
G:
21 mrt 1856
Wonseradeel(Friesland)
O:
17 feb 1901
Wonseradeel(Friesland)
Aagje TERWISSCHA VAN SCHELTINGA
1865-1949
Aagje TERWISSCHA VAN SCHELTINGA
G:
31 Okt 1865
Wonseradeel(Friesland)
O:
4 jul 1949
Leeuwarden(Friesland)
Tjerkje Pieters PALSTRA
1827-1905
Tjerkje Pieters PALSTRA
G:
27 dec 1827
Menaldumadeel(Friesland)
O:
7 nov 1905
Wonseradeel(Friesland)
Abe Pieters VALLINGA
1818-1855
Abe Pieters VALLINGA
G:
31 dec 1818
Wonseradeel(Friesland)
O:
10 nov 1855
Wonseradeel(Friesland)
Taeke POPMA
1860-1949
Taeke POPMA
G:
9 nov 1860
Wonseradeel(Friesland)
O:
10 jun 1949
Bolsward(Friesland)
Margrietta WESTENDORP
1864-1890
Margrietta WESTENDORP
G:
19 dec 1864
Workum(Friesland)
O:
16 dec 1890
Wonseradeel(Friesland)
Clasina Fronica HETTINGA
1870-1919
Clasina Fronica HETTINGA
G:
19 nov 1870
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
5 mrt 1919
Bolsward(Friesland)
Taeke Lolkes POPMA
1828-1860
Taeke Lolkes POPMA
G:
31 Okt 1828
Gaast(Friesland)
O:
4 apr 1860
Gaast(Friesland)
Hille Jakobs MULDER
1842-1893
Hille Jakobs MULDER
G:
6 feb 1842
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
24 Okt 1893
Wonseradeel(Friesland)
Geartsje Pieters PALSTRA
1830-1923
Geartsje Pieters PALSTRA
G:
16 jan 1830
Menaldumadeel(Friesland)
O:
31 nov 1923
Menaldumadeel(Friesland)
Tjitske FLAPPER
1855-1879
Tjitske FLAPPER
G:
19 jul 1855
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
21 Mei 1879
Bolsward(Friesland)
Age TOLSMA
1852-1917
Age TOLSMA
G:
31 aug 1852
Wonseradeel(Friesland)
O:
25 aug 1917
Bolsward(Friesland)
Yette FLAPPER
1857-1897
Yette FLAPPER
G:
16 feb 1857
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
13 jun 1897
Wymbritseradeel(Friesland)
Antje FLAPPER
1859-1859
Antje FLAPPER
G:
31 jan 1859
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
24 aug 1859
Wymbritseradeel(Friesland)
Pieter FLAPPER
1860-1919
Pieter FLAPPER
G:
14 dec 1860
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
2 nov 1919
Wonseradeel(Friesland)
Elisabeth TERPSTRA
1863-1937
Elisabeth TERPSTRA
G:
7 sep 1863
Bolsward(Friesland)
O:
10 apr 1937
Wonseradeel(Friesland)
Antje FLAPPER
1861-1861
Antje FLAPPER
G:
2 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
8 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
Stijntje Durks FLAPPER
1861-1861
Stijntje Durks FLAPPER
G:
2 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
7 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
Baukje Pieters PALSTRA
1831-1921
Baukje Pieters PALSTRA
G:
10 dec 1831
Menaldumadeel(Friesland)
O:
21 apr 1921
Wymbritseradeel(Friesland)
Dirk Yttes FLAPPER
1823-1861
Dirk Yttes FLAPPER
G:
11 dec 1823
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
22 dec 1861
Wymbritseradeel(Friesland)
Durk Jelles VALLINGA
1865-
Durk Jelles VALLINGA
G:
9 feb 1865
Wymbritseradeel(Friesland)
Thomas Jelles VALLINGA
1866-
Thomas Jelles VALLINGA
G:
7 mrt 1866
Wymbritseradeel(Friesland)
Sjoerd Jelles VALLINGA
1868-1941
Sjoerd Jelles VALLINGA
G:
14 jan 1868
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
21 Okt 1941
Wymbritseradeel(Friesland)
Marijke Klazes DIJKSTRA
1869-1929
Marijke Klazes DIJKSTRA
G:
16 feb 1869
Wonseradeel(Friesland)
O:
17 jan 1929
Wymbritseradeel(Friesland)
Cecilia ZEINSTRA
1890-1977
Cecilia ZEINSTRA
G:
5 jul 1890
Herbaijum(Friesland)
O:
21 sep 1977
Harlingen(Friesland)
Jelle Thomas VALLINGA
1821-1868
Jelle Thomas VALLINGA
G:
28 Okt 1821
Wonseradeel(Friesland)
O:
9 apr 1868
Wymbritseradeel(Friesland)
Djoeke BOUWER
1857-1907
Djoeke BOUWER
G:
28 nov 1857
Doniawerstal(Friesland)
O:
11 Mei 1907
Haskerland(Friesland)
Wybe Andries HANZEN
1852-1917
Wybe Andries HANZEN
G:
8 jan 1852
Haskerland)Friesland)
O:
14 feb 1917
Haskerland(Friesland)
Antje BOUWER
1859-1938
Antje BOUWER
G:
10 Mei 1859
Schoterland(Friesland)
O:
22 jun 1938
Bolsward(Friesland)
Pieter SIEMENSMA
1845-1931
Pieter SIEMENSMA
G:
24 jan 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
28 feb 1931
Bolsward(Friesland)
Huite BOUWER
1861-1942
Huite BOUWER
G:
22 jul 1861
Schoterland(Friesland)
O:
6 feb 1942
Bolsward(Friesland)
Fetje MINNEMA
1872-1950
Fetje MINNEMA
G:
17 feb 1872
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
4 jun 1950
Bolsward(Friesland)
Trijntje BOUWER
1863-1964
Trijntje BOUWER
G:
15 Okt 1863
Schoterland(Friesland)
O:
18 mrt 1964
Bolsward(Friesland)
Andries SMEDING
1863-1946
Andries SMEDING
G:
25 jun 1863
Menaldumadeel(Friesland)
O:
19 jun 1946
Bolsward(Friesland)
Pietje BOUWER
1866-1958
Pietje BOUWER
G:
19 apr 1866
Schoterland(Friesland)
O:
9 apr 1958
Bolsward(Friesland)
Wiebe TERPSTRA
1866-1958
Wiebe TERPSTRA
G:
12 feb 1866
Bolsward(Friesland)
O:
9 apr 1958
Bolsward(Friesland)
Johanna BOUWER
1868-1869
Johanna BOUWER
G:
2 dec 1868
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
13 apr 1869
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
Johanna BOUWER
1870-1952
Johanna BOUWER
G:
13 jan 1870
Hemelumer Oldeferd(Friesland)
O:
23 dec 1952
Haskerland(Friesland)
Haring TEERNSTRA
1866-1918
Haring TEERNSTRA
G:
4 jul 1866
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
10 jun 1918
Haskerland(Friesland)
Levenloos Kind BOUWER
-1872
Levenloos Kind BOUWER
O:
31 aug 1872
Utingeradeel(Friesland)
Geertje BOUWER
1873-1948
Geertje BOUWER
G:
28 jul 1873
Utingeradeel(Friesland)
O:
23 Mei 1948
Bolsward(Friesland)
Johannes TERPSTRA
1873-1954
Johannes TERPSTRA
G:
28 mrt 1873
Hennaarderadeel(Friesland)
O:
17 feb 1954
Leeuwarden(Friesland)
Pieter Hessels BOUWER
1874-1875
Pieter Hessels BOUWER
G:
27 dec 1874
Utingeradeel(Friesland)
O:
14 jan 1875
Utingeradeel(Friesland)
Agatha BOUWER
1876-1949
Agatha BOUWER
G:
7 Mei 1876
Utingeradeel(Friesland)
O:
2 jul 1949
Evert YNTEMA
1872-1953
Evert YNTEMA
G:
14 Mei 1872
Wonseradeel(Friesland)
O:
31 dec 1953
Wymbritseradeel(Friesland)
Pieter BOUWER
1878-1878
Pieter BOUWER
G:
13 Okt 1878
Bolsward(Friesland)
O:
4 dec 1878
Bolsward(Friesland)
Sytske Pieters PALSTRA
1834-1908
Sytske Pieters PALSTRA
G:
10 apr 1834
Menaldumadeel(Friesland)
O:
27 jul 1908
Hessel Huites BOUWER
1829-1888
Hessel Huites BOUWER
G:
14 nov 1829
Doniawerstal(Friesland)
O:
24 feb 1888
Bolsward(Friesland)
Wybe Baukes TERPSTRA
1871-1962
Wybe Baukes TERPSTRA
G:
27 feb 1871
Utingeradeel(Friesland)
O:
9 feb 1962
Wytske EKAS
1869-1950
Wytske EKAS
G:
20 Mei 1869
Haskerland)Friesland)
O:
5 jun 1950
Haskerland(Friesland)
Pieter Baukes TERPSTRA
1872-
Pieter Baukes TERPSTRA
G:
20 Mei 1872
Utingeradeel(Friesland)
Elisabeth Baukes TERPSTRA
1874-1960
Elisabeth Baukes TERPSTRA
G:
13 feb 1874
Utingeradeel(Friesland)
O:
18 aug 1960
Wymbritseradeel(Friesland)
Jan DOOPER
1871-1944
Jan DOOPER
G:
25 aug 1871
Wonseradeel(Friesland)
O:
14 feb 1944
Sneek(Friesland)
Anna TERPSTRA
1876-
Anna TERPSTRA
G:
23 jan 1876
Utingeradeel(Friesland)
Tjerk TERPSTRA
1877-
Tjerk TERPSTRA
G:
25 dec 1877
Utingeradeel(Friesland)
Gerrit TERPSTRA
1879-
Gerrit TERPSTRA
G:
21 sep 1879
Utingeradeel(Friesland)
Taetske Pieters PALSTRA
1836-1906
Taetske Pieters PALSTRA
G:
13 nov 1836
Menaldumadeel(Friesland)
O:
25 mrt 1906
Haskerland(Friesland)
Bauke Wybes TERPSTRA
1836-1907
Bauke Wybes TERPSTRA
G:
25 jul 1836
Idaarderadeel(Friesland)
O:
6 jul 1907
Essen(Duitsland)
Tjerk Pieters PALSTRA
1839-1929
Tjerk Pieters PALSTRA
G:
26 jul 1839
Menaldumadeel(Friesland)
O:
20 feb 1929
Menaldumadeel(Friesland)
Antje Tjerks HUITEMA
1800-1858
Antje Tjerks HUITEMA
D:
11 feb 1800
Blauwhuis(Friesland)
O:
15 nov 1858
Dronrijp(Friesland)
Pieter Sjoerds PALSTRA
1794-1876
Pieter Sjoerds PALSTRA
D:
4 dec 1794
Blauwhuis(Friesland)
O:
13 apr 1876
Dronrijp(Friesland)
Ouders
Hoyte Klases NN
1710-
Tjitske Tietes NN
1726-ca. 1796
Tjerk Huites HUITEMA
1757-1845
Tjerk Huites HUITEMA
D:
23 feb 1757
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
14 dec 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
Agnietje Ates KUIPERS
1773-1845
Agnietje Ates KUIPERS
D:
30 Mei 1773
Wymbritseradeel(Friesland)
O:
26 jan 1845
Wymbritseradeel(Friesland)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen